Prezenty na Walentynki: klasyka, do której warto wrócić

Walentynki to dla jednych prawdziwie romantyczne święto zakochanych i okazja do szczególnie wzniosłych dowodów miłości, dla innych denerwująca amerykańska tradycja, zobowiązująca do egzaltowanych wyznań i ckliwych upominków. Twardzieli, konsekwentnie ignorujących 14 lutego jest niewielu – kto w końcu chce usłyszeć, że jest nieromantyczny lub, co gorsza, że niedostatecznie mocno kocha? Ale co kupić na prezent?

Między masówką a megaoryginalnością

W dobie postępującej komercjalizacji i dotkniętych globalizacją trendów łatwo paść ofiarą masówki i sięgnąć po modne „gotowce“: laurki z uniwersalnie brzmiącymi tekstami, bukiety (koniecznie) czerwonych (obowiązkowo) róż czy zdobione plastikowymi sercami pudełka czekoladek. Inną opcją są prezenty arcyoryginalne, odlotowe jak paintball dla dwojga, przejażdżka hummerem czy kolacja pod wodą. W tak odjechanych – z jednej strony – a z drugiej tak zuniformizowanych czasach warto sięgnąć po klasykę i klasę.

Dla prawdziwych mężczyzn

Powrót do tradycji ma w sobie coś uspokajającego, ale nie zwalnia z obowiązku skrupulatnego doboru walentynkowego upominku: elegancki mężczyzna z pewnością ucieszy się z przepięknego krawatu z czystego jedwabiu. Panie, które nie chcą zrezygnować ze szczypty niespodzianki, mogą dla swoich mężczyzn wybrać modele dwustronne: o jednolitym kolorze lub w kratkę oraz bardzo modne wąskie modele z dzianiny. Oba warianty można zdobyć na przykład w ofercie firmy Digel. Polecamy zwłaszcza nietuzinkowe kolory, jak pomarańcz czy makową czerwień. Mocnych barw nie zabraknie u marki Digel także na paskach do spodni: panom casualowym najbardziej spodobają się pewnie te dwustronne z miękkiej skóry. Dla ukochanego o klasycznym guście możemy stworzyć także elegancki zestaw i do brązowego lub czarnego paska dobrać jakąś elegancką drobną galanterię w tym samym kolorze, na przykład skórzane etui na wizytówki i portfel marki Krenig. Bogatą ofertę tego typu produktów w świetniej jakości znajdziemy w sklepie internetowym www.sklep.krenig.pl

Dla wymagających kobiet

Panie, nawet jak się do tego nie przyznają, kochają dostawać kwiaty. Dyżurne goździki z plastikową wstążeczką i asparagusem już im z reguły nie grożą, ale kwiatowym prezentom wciąż często brakuje fantazji! Panowie, którzy nie boją się eksperymentów, powinni – zamiast czerwonych róż – wybrać dekoracyjną eustomę, egzotyczną proteę czy bukiet zielonych margaretek. W miejsce standardowej kartki z gotowymi życzeniami polecamy niewielką, ale bardzo osobistą notatkę skreśloną własnoręcznie na kolorowym kartoniku wsuniętym w eleganckie, skórzane etui na wizytówki. Można je znaleźć także w sklepie internetowym Krenig, oferującym wysokiej jakości galanterię i przepięknie wykonane skórzane dodatki. Kobietom niejednoznacznym z pewnością spodobają się tam też półokrągłe puzderka, w których miejsce znajdą ważne drobiazgi – szminka, puder, bilon czy kolczyki. Młode dziewczyny ucieszą się na widok kolorowego portfelika z linii Krenig Rainbow, natomiast jeżeli szukamy ekskluzywnego prezentu sięgnijmy koniecznie po szalenie modny portfel ze skóry węża.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *