Konferencja Cybersearch 3.0

Jak długo trwa proces podejmowania decyzji o zakupie? Co zniechęca konsumentów? Jakich informacji szczególnie poszukują klienci oraz jaki jest wpływ poszczególnych touchpointów na kupno produktów? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi udzielą eksperci z Universal McCann  podczas konferencji Cyberresearch 3.0.

Obserwacja zarówno tradycyjnych form kontaktu z konsumentem, jaki i siły nowych form komunikacji stworzonych przez rozwijające się technologie, jest kluczem dla zrozumienia współczesnego konsumenta i jego ścieżki zakupowej. Badanie Shopper Sciences realizowane online dostarcza cennych informacji szczególnie pomocnych przy budowaniu strategii mediowej i komunikacyjnej. Podczas konferencji Cybersearch 3.0 Dorota Reykowska – Research Director oraz Joanna Gardulska – Econometric  Business Analyst z domu mediowego Universal McCann, zaprezentują wyniki badania Shopper Sciences analizującego impakt ponad 40 różnych kanałów komunikacyjnych.

Konferencja Cybersearch 3.0 odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2013 roku w Centrum Nauki Kopernik. Wydarzenie organizowane przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii powstało w odpowiedzi na potrzeby poszerzania wiedzy o badaniach cyberprzestrzeni. Pod okiem ekspertów z rady programowej wybrane zostały wystąpienia specjalistów na co dzień zajmujących się tym tematem.

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.