Romance TV w ofercie nowej platformy nc+

Warszawa, 21.03.2013 – Po długiej fazie przygotowań, drugi i trzeci pod względem wielkości dostawcy telewizji satelitarnej w Polsce, połączyli siły, aby w przyszłości wspólnie stać się liderem na rynku. Romance TV jest jednym z pierwszych kanałów filmowych dla kobiet, który znalazł się w ofercie nowej platformy nc+. Od dziś Romance TV jest dostępny w pakiecie UNIVERSE+. Obecność Romance TV w ofercie nowej platformy nc+ jest dla nas dużym wyróżnieniem. Romance TV idealnie wpisuje się w tę ofertę. Cieszymy się, mogąc wysokiej jakości treścią zaspokoić oczekiwania abonentów nc+. W czasach kryzysu gospodarczego wzrasta zapotrzebowanie na romantyczne, pozytywne treści w programach. Widzowie pragną w wolnym czasie oderwać się od rzeczywistości i przenieść do świata pełnego ciepłych uczuć i harmonii. To właśnie daje im Romance TV. – mówi Krzysztof Mikulski, Dyrektor Zarządzający Romance TV Polska.

Wraz z powstaniem nowej  Romance TV będzie docierać do ok. 2 mln gospodarstw domowych. Ta liczba jest dowodem na to, że Romance TV na stałe zagościł w polskim krajobrazie medialnym i jest jednym z liderów wśród kanałów tematycznych skierowanych do kobiet.

Aleksandra Woźniak, aktorka znana m.in. z seriali „Linia życia” i „13 Posterunek” występuje w roli ambasadorki Romance TV, prezentując topowe programy kanału, takie jak biografie silnych kobiet, Beate Uhse, Lotte Hass i Hope Bridges Adams Lehmann, które zostaną wyemitowane w Poniedziałek Wielkanocny jako premiery Romance TV.
Główna oferta polskojęzycznego, całodobowego kanału filmowego składa się ze znanych na świecie marek programowych, takich jak „Statek marzeń”, „Rosamunde Pilcher” oraz z międzynarodowych hitów, jak na przykład najnowsza mistrzowska realizacja historii o „Titanicu”, czy seriali takich jak „Misja: Życie” i „Burza uczuć”. Oprócz platformy satelitarnej nc+, kanał Romance TV jest także dostępny w Orange TV, w telewizji kablowej TOYA, oraz w ponad 30 innych sieciach kablowych.

Romance TV należy do Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH.

Informacje dotyczące programu i możliwości odbioru Romance TV można znaleźć na stronie www.romance-tv.pl.
PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *