Dr. Beckmann w trosce o konsumenta

15 marca będziemy obchodzić Dzień Konsumenta, już po raz 13. w Polsce i po raz 30. na świecie. Jego ideą jest zwrócenie uwagi na cztery podstawowe prawa konsumentów: do informacji, wyboru, bezpieczeństwa i reprezentacji. Z tej okazji warto przypomnieć jakimi wartościami kieruje się znana marka specjalistycznych środków chemii gospodarczej – Dr. Beckmann. To marka, która już dwukrotnie otrzymała wyróżnienie Laur Konsumenta, w latach 2010 i 2012.Dr. Beckmann, to niemiecka marka z tradycjami. Od początku stawiała sobie za cel opracowywanie skutecznych i specjalistycznych środków: do usuwania plam i do czyszczenia różnych sprzętów domowych. Dziś oferuje już polskim konsumentom wiele niszowych artykułów. Wszystkie produkty zostały stworzone zgodnie z mottem marki, że „Ziemia nie jest naszą własnością, pożyczamy ją tylko od naszych wnuków”.

Producent marki Dr. Beckmann kontroluje cały proces wytwarzania produktów pod kątem wymagań ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Poddaje się też certyfikacji
w ramach europejskiej akcji „Karta na rzecz zrównoważonych środowiskowo środków i systemów czyszczących“. Stale też doskonali swoje wyroby i nieustannie poszukuje nowych rozwiązań. Tylko w ciągu ostatniego roku oferta marki została poszerzona o nowe artykuły: proszek czyszczący do zmywarek i proszek czyszczący do pralek.

 

Marka Dr. Beckmann to idealne odplamiacze oraz produkty ułatwiające utrzymanie domu
w czystości, przedłużając życie urządzeń domowych oraz zapewniając oszczędne gospodarowanie wodą, energią elektryczną i czasem. To asortyment wielu wysokiej jakości preparatów, w różnorodnych formach (płyn, żel, spray, proszek, roll-on, mydełko,).

  • Odplamiacze precyzyjne – specjalistyczne produkty do usuwania ponad 150 różnych rodzajów plam

  • Środki do odplamiania stosowane przed praniem

  • Sole odplamiające i wybielające do tkanin i firan

  • Seria czyszcząca: produkty m.in. do: piekarników, czajników elektrycznych, płyt ceramicznych, lodówek, pralek, zmywarek, monitorów i ekranów, stali szlachetnej.

Szanując prawa konsumentów, marka Dr. Beckmann składa obietnicę: Gwarantuje najwyższy poziom wydajności i jakości wszystkich produktów. Szanuje środowisko i z wielką uwagą oraz odpowiedzialnością dobiera surowce. Pragnie, aby wszystkie substancje aktywne ulegały biodegradacji. W związku z tym, marka Dr. Beckmann jest zaangażowana w ogólnoeuropejską inicjatywę – „Karta na rzecz zrównoważonych środowiskowo środków i systemów czyszczących“.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *