Pierwsze Warszawskie Dni Rodzinne już w marcu. Największa impreza dla rodzin z dziećmi

Portal ZwalczNude.pl wraz z miastem Warszawa po raz pierwszy organizuje Warszawskie Dni Rodzinne. W weekend 15-17 marca Warszawa i jej okolice zmienią się w wielki plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Głównym założeniem pierwszych Warszawskich Dni Rodzinnych jest pokazanie rodzicom, jak ciekawa jest oferta Warszawy pod kątem miejsc im przyjaznych.

– Chcemy udowodnić, że Warszawa jest miastem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Razem z kilkudziesięcioma firmami i instytucjami warszawskimi opracowaliśmy trzydniowy program zajęć, które są nie tylko formą zabawy, ale także edukacji – mówi Krystyna Radkowska ze ZwalczNude.pl, pomysłodawczyni Warszawskich Dni Rodzinnych. Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały liczne warszawskie instytucje, kafejki oraz firmy, które stworzyły wyjątkową ofertę spędzenia wolnego czasu dla rodzin z dziećmi. Wśród licznych atrakcji m.in.: warsztaty krajoznawcze prezentujące odległe kraje w interaktywny sposób, zajęcia kulinarne, w tym sztuka gotowania dla najmłodszych, warsztaty na temat zdrowego odżywiania, projekcja bajek, warsztaty astronomiczne i naukowe, zajęcia plastyczno-teatralne, budowanie robotów, budowanie domków, nauka języków obcych czy nauka flamenco.

– Często zwracają się do mnie rodzice, którzy narzekają, że w Warszawie brakuje wielu ciekawych i edukacyjnych atrakcji dla ich pociech. Okazuje się jednak, że wystarczy trochę poszukać, a znaleźć można całkiem oryginalne i kreatywne zajęcia. Wynikiem takich poszukiwań są Warszawskie Dni Rodzinne. Mam nadzieję, że Warszawskie Dni Rodzinne to pierwsza edycja rodzinnego festiwalu, który, przerodzi się w regularną imprezę dla rodziców i ich dzieci – dodaje Krystyna Radkowska.

Udział w większości zajęć jest bezpłatny. Na wszystkie zajęcia należy się zapisywać. Więcej informacji wraz z programem imprezy można znaleźć na: www.warszawskiednirodzinne.pl

Zapraszamy także na FB: http://www.facebook.com/pages/Warszawskie-Dni-Rodzinne/404744562952002

***

PR

LA

Organizatorem Warszawskich Dni Rodzinnych jest portal ZwalczNude.pl. ZwalczNude.pl to portal internetowy organizujący liczne gry miejskie na terenie największych polskich miast. Są one dedykowane osobom aktywnym, które lubią spędzać wolny czas poza domem. Portal pełni również funkcję wirtualnej platformy, za pośrednictwem której użytkownicy mogą dzielić się między sobą pomysłami na walkę z nudą.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *