Xerox nowym partnerem WTA

Warszawa, 19 lutego 2013 r. Xerox został oficjalnym partnerem Women’s Tennis Association – największej międzynarodowej organizacji kobiecego tenisa. W ramach trzyletniej umowy firma dostarczy WTA najnowsze rozwiązania z zakresu zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Tegoroczna współpraca obejmie 18 turniejów i zakończy się prestiżowymi zawodami w Turcji.

Xerox podpisał z WTA trzyletni kontrakt, w ramach którego zapewni organizacji wsparcie z zakresu audytu oraz obsługi procesów biznesowych i zarządzania dokumentami. Współpraca obejmie 18 turniejów: 8 w Europie, 8 w Ameryce Północnej, 1 w Brazylii i 1 w Meksyku, w tym prestiżowy i cieszący się dużą popularnością TEB BNP Paribas WTA Championships-Stambuł, kończący sezon. Zawody odbywać odbędą się m.in. w Paryżu, Stuttgarcie, Brukseli i Budapeszcie.Po pierwszym roku współpracy Xerox i WTA podejmą decyzję, czy w kolejnych latach korporacja stanie się partnerem którejkolwiek z innych 35 imprez WTA.

„Współpraca pomiędzy WTA a Xerox przyniesie korzyści zarówno obu stronom, jak również fanom tenisa ziemnego z całego globu. Xerox, dzięki wsparciu WTA będzie mógł nie tylko promować swoje produkty, usługi i technologie, ale także nawiązywać szerokie relacje ze swoimi partnerami nas całym świecie. Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania przyczynią się do tego, by turnieje tenisa od strony organizacyjnej były jeszcze lepiej przygotowane, a kwestie administracyjne związane z tak wielkimi przedsięwzięciami nie przesłaniały sportowych wrażeń– podsumowuje Arkadiusz Chłopik, A&P and Strategy Marketing Manager.

WTA to największa organizacja kobiecego tenisa, zrzeszająca organizatorów, sędziów i fanów. Jest gospodarzem najważniejszych turniejów tenisowych na całym świecie, od tych najmniejszych, aż po prestiżowy Wielki Szlem. Współpraca z WTA to już kolejna inicjatywa Xerox z pogranicza sportu i biznesu – do tej pory firma partnerowała m.in. zawodom US Open i wspierała drużyny New York Mets i Buffalo Bills.

XXX

Informacje o Xerox

Xerox Corporation to spółka o wartości prawie 23 mld $, będąca światowym liderem w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami. Firma, z siedzibą w Norwalk w amerykańskim stanie Connecticut, dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie dokumentów, usług, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych dla produkcji i biur każdej wielkości. Dzięki ACS, A Xerox Company, spółce przejętej przez Xerox w lutym 2010 roku, Xerox oferuje także usługi outsourcingu procesów biznesowych i usługi informatyczne, takie jak przetwarzanie danych, outsourcing procesów HR, pomoc finansowa i usługi zarządzania relacjami z klientami, zarówno dla biznesu jak i sektora publicznego na całym świecie. 140.000 pracowników Xerox obsługuje klientów w ponad 160 krajach.

Więcej informacji do zdobycia na stronach:

http://www.xerox.com, http://news.xerox.com, http://www.realbusiness.com lub http://www.acs-inc.com.

Informacje z zakresu relacji inwestorskich są dostępne na stronie: http://www.xerox.com/investor.

PR
AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *