Gazela Biznesu 2012 dla firmy NordGlass II Sp. z o.o.

Firma NordGlass II Sp. z o.o. specjalizująca się w produkcji i sprzedaży eksportowej szyb, została uhonorowana zaszczytnym tytułem Gazela Biznesu 2012. XIII edycja prestiżowego konkursu, organizowanego przez redakcję dziennika gospodarczego „Puls Biznesu” we współpracy z firmą Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o wyróżniła przedsiębiorstwa, które w minionych latach odnotowały znaczący wzrost przychodów oraz mogą poszczycić się mianem lidera w swojej branży.


Otrzymany przez firmę NordGlass II Sp. z o.o. tytuł Gazela Biznesu 2012 to potwierdzenie wysokiej  jakości produktów i usług oferowanych przez firmę oraz trafności realizowanej od lat strategii rozwoju przedsiębiorstwa zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Gazela Biznesu 2012 – wyróżnienie dla dobrze rokujących firm

Tytuł Gazela Biznesu nadawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom, które na przestrzeni ostatnich trzech lat (od 2009 do 2011 roku) mogą poszczycić się imponującymi wynikami finansowymi działalności, nieposzlakowaną reputacją w branży oraz biznesową uczciwością wobec kontrahentów, pracowników oraz Skarbu Państwa. Podczas XIII edycji konkursu kapituła wszystkie te walory dostrzegła u firmy NordGlass II Sp. z o.o.. Doceniono przede wszystkim przedsiębiorczość podejmowanych działań w zakresie produkcji, a także sprzedaży eksportowej szyb. Warto podkreślić, że o kolejności w opublikowanym przez Puls Biznesu rankingu nie decyduje jury, a jedynie wyniki finansowe osiągane przez przedsiębiorstwa. Wyjątkowość plebiscytu podkreśla fakt, że promuje on firmy, które propagują przejrzystą działalność, a także udostępniają swoje wyniki finansowe. Co istotne, przed zakwalifikowaniem do konkursu weryfikowane są dane zgłoszonych firm w sądach rejonowych, oficjalnych publikacjach gospodarczych, internetowych archiwach oraz bazach informacji negatywnych. Dzięki temu kapituła ma pewność, że nagradzane przedsiębiorstwa pozostają uczciwe wobec instytucji państwowych oraz partnerów handlowych.

„Jesteśmy zaszczyceni otrzymanym tytułem. Stale pracujemy nad ofertą szyb NordGlass, oferowanych w tej chwili już na sześciu kontynentach oraz rozwojem naszej sieci w Polsce. Niezwykle istotne jest dla nas to, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i godna zaufania firma. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie ambitnych, największych krajowych przedsiębiorców wyróżnionych przez Puls Biznesu ” – mówi Grzegorz Łajca, Prezes NordGlass.

Gazela Biznesu to prestiżowa nagroda, która promuje uczciwe, rzetelne oraz dobrze rokujące przedsiębiorstwa. Uhonorowana Gazelą Biznesu 2012 spółka, wchodząca w skład grupy NordGlass, zgodnie z założeniami plebiscytu, nieustanie rozwija się, z powodzeniem konkurując na rynku motoryzacyjnym.

NordGlass Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 11
75-211 Koszalin
e-mail: sekretariat@nordglass.pl
http://www.nordglass.pl

Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej. Produkuje najwyższej klasy szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami. Firma posiada także największą i najlepiej rozpoznawalną w Polsce sieć serwisową, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju.

PR
KJ

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *