Prezenty na Walentynki: klasyka, do której warto wrócić

Walentynki to dla jednych prawdziwie romantyczne święto zakochanych i okazja do szczególnie wzniosłych dowodów miłości, dla innych denerwująca amerykańska tradycja, zobowiązująca do egzaltowanych wyznań i ckliwych upominków. Twardzieli, konsekwentnie ignorujących 14 lutego jest niewielu – kto w końcu chce usłyszeć, że jest nieromantyczny lub, co gorsza, że niedostatecznie mocno kocha? Ale co kupić na prezent?

Między masówką a megaoryginalnością

W dobie postępującej komercjalizacji i dotkniętych globalizacją trendów łatwo paść ofiarą masówki i sięgnąć po modne „gotowce“: laurki z uniwersalnie brzmiącymi tekstami, bukiety (koniecznie) czerwonych (obowiązkowo) róż czy zdobione plastikowymi sercami pudełka czekoladek. Inną opcją są prezenty arcyoryginalne, odlotowe jak paintball dla dwojga, przejażdżka hummerem czy kolacja pod wodą. W tak odjechanych – z jednej strony – a z drugiej tak zuniformizowanych czasach warto sięgnąć po klasykę i klasę.

Dla prawdziwych mężczyzn

Powrót do tradycji ma w sobie coś uspokajającego, ale nie zwalnia z obowiązku skrupulatnego doboru walentynkowego upominku: elegancki mężczyzna z pewnością ucieszy się z przepięknego krawatu z czystego jedwabiu. Panie, które nie chcą zrezygnować ze szczypty niespodzianki, mogą dla swoich mężczyzn wybrać modele dwustronne: o jednolitym kolorze lub w kratkę oraz bardzo modne wąskie modele z dzianiny. Oba warianty można zdobyć na przykład w ofercie firmy Digel. Polecamy zwłaszcza nietuzinkowe kolory, jak pomarańcz czy makową czerwień. Mocnych barw nie zabraknie u marki Digel także na paskach do spodni: panom casualowym najbardziej spodobają się pewnie te dwustronne z miękkiej skóry. Dla ukochanego o klasycznym guście możemy stworzyć także elegancki zestaw i do brązowego lub czarnego paska dobrać jakąś elegancką drobną galanterię w tym samym kolorze, na przykład skórzane etui na wizytówki i portfel marki Krenig. Bogatą ofertę tego typu produktów w świetniej jakości znajdziemy w sklepie internetowym www.sklep.krenig.pl

Dla wymagających kobiet

Panie, nawet jak się do tego nie przyznają, kochają dostawać kwiaty. Dyżurne goździki z plastikową wstążeczką i asparagusem już im z reguły nie grożą, ale kwiatowym prezentom wciąż często brakuje fantazji! Panowie, którzy nie boją się eksperymentów, powinni – zamiast czerwonych róż – wybrać dekoracyjną eustomę, egzotyczną proteę czy bukiet zielonych margaretek. W miejsce standardowej kartki z gotowymi życzeniami polecamy niewielką, ale bardzo osobistą notatkę skreśloną własnoręcznie na kolorowym kartoniku wsuniętym w eleganckie, skórzane etui na wizytówki. Można je znaleźć także w sklepie internetowym Krenig, oferującym wysokiej jakości galanterię i przepięknie wykonane skórzane dodatki. Kobietom niejednoznacznym z pewnością spodobają się tam też półokrągłe puzderka, w których miejsce znajdą ważne drobiazgi – szminka, puder, bilon czy kolczyki. Młode dziewczyny ucieszą się na widok kolorowego portfelika z linii Krenig Rainbow, natomiast jeżeli szukamy ekskluzywnego prezentu sięgnijmy koniecznie po szalenie modny portfel ze skóry węża.

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 
This site is protected by Comment SPAM Wiper.