Trwa konkurs Złoto dla blogerów to ostatnia chwila na zgłoszenie bloga i wygranie złotej sztabki

Na początku stycznia Mennica Wrocławska, lider dystrybucji złota i srebra inwestycyjnego ogłosiła konkurs na najlepszy blog o oszczędzaniu i finansach osobistych. Tylko do końca stycznia br. można zgłosić swój serwis do konkursu. W lutym Internauci wybiorą, ich zdaniem, najlepiej prowadzony blog.

Temat zarządzania finansami i oszczędzania dotyczy nas wszystkich, a porady jak zaoszczędzić pieniądze są na wagę złota. Do konkursu Mennicy Wrocławskiej na najlepszy blog o oszczędzaniu zgłosiło się już ponad 20 blogów o różnej tematyce. Od typowo inwestycyjnych i finansowych stron prowadzonych przez specjalistów do lifestylowych porad jak oszczędzać na co dzień.

Po zakończeniu etapu wstępnego zarząd Mennicy Wrocławskiej dokona wstępnej analizy blogów, pod kątem spełnienia warunków uczestnictwa w konkursie. Kolejny etap to już głosowanie Internautów, które rozpocznie się 1 lutego br. W lutym, przez cały miesiąc, Internauci będą mogli oddawać głosy na najlepszy ich zdaniem blog.

Obserwujemy duże zainteresowanie tematem finansów osobistych i oszczędzania, a ilość zgłoszonych blogów jest tego najlepszym przykładem. Zależy nam na serwisach nie tylko typowo finansowych, ale również takich, w których znajdziemy sugestie, rady jak zmniejszyć zużycie prądu, czy wpisy dotyczące produktów wspierających oszczędzanie (np. lokaty bankowe i inne formy lokowania pieniędzy). Zapraszamy do konkursu także blogi zawierające porady konsumenckie, informujące o korzystnych zakupach produktów, których konsekwencją jest właśnie oszczędzanie pieniędzy.” – mówi Piotr Wojda, wiceprezes Mennicy Wrocławskiej.

Termin zgłaszania blogów mija 31 stycznia 2013 roku. Nie zostało wiele czasu ale wciąż jest szansa na zgłoszenie i wygraną. Zwycięzca otrzyma 10 gramową sztabkę złota o przybliżonej wartości 1850 zł,a nagrodą dla wyróżnionych będzie 9 srebrnych monet o wadze 1 uncji trojańskiej (31,1 g) – Wiedeńscy Filharmonicy, Amerykański Orzeł lub Liść Klonowy.

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *