Pakietowa rewolucja na Cineman.pl – więcej filmów w niższej cenie

Od 21.01.2013 r. na Cineman.pl można zakupić nowe pakiety. Odświeżona oferta jest bardziej przejrzysta i korzystna cenowo dla klientów. Każdy użytkownik serwisu może swobodnie wybierać spośród filmów z całego portalu, kupując już od 0,99 zł w pakiecie. W nowej ofercie znalazły się 3 pakiety: Standard, Premium oraz Premium HD. Każdy pakiet to 20 filmów do wyboru z całej oferty Cineman.pl przez 30 dni.

Absolutną nowością jest pakiet all inclusive – Premium HD. W ramach tej oferty użytkownik uzyskuje pełny dostęp do wszystkich tytułów na portalu, zarówno dostępnych w jakości standardowej, jak i w HD. Pula filmów dostępnych w ramach subskrypcji została zwiększona dwukrotnie. Oznacza to, że kupując pakiet można oszczędzić nawet 83%.

Kino internetowe Cineman.pl to ponad 750 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 200 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *