Grupa Promedica24 kupuje 50% udziałów w Pflegeagenturplus, zwiększając swój łączny udział do 100%

Grupa Promedica24, czołowy dostawca usług w zakresie pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz opieki nad starszymi osobami w Polsce i w Niemczech, ogłosiła dzisiaj nabycie dodatkowych 50% udziałów w firmie Pflegeagenturplus.

Pflegeagenturplus jest niemieckim franczyzodawcą specjalizującym się w pośrednictwie usług opieki domowej dla osób starszych na terenie Niemiec. Firma z siedzibą w Essen (Nordrhein-Westfalen) powstała w 2009 roku. Jej pierwotnymi założycielami byli Marco Jahrke oraz grupa Promedica24. Przez 3 lata obecności na rynku niemieckim do Pflegeagenturplus przystąpiło wielu przedsiębiorców tworząc sieć niezależnych partnerów franczyzowych działających na terenie całych Niemiec. Ich głównym celem jest doradztwo oraz wsparcie klienta poszukującego personelu opiekuńczego z Europy.

Rafał Rzeźniczak, Prezes Zarządu Promedica24, powiedział: „Pflegeagenturplus jest firmą z ogromnym potencjałem. Cieszymy się ogromnie na jeszcze bliższą współpracę z partnerami franczyzowymi. Pragniemy w dalszym ciągu wspierać ich w rozwoju oraz realizować cele i założenia wyznaczone na początku współpracy. Zmiana struktury właścicielskiej niesie ze sobą korzyści dla każdej ze stron. Posiadając 100% udziałów będziemy chcieli zwiększyć nakłady inwestycyjne na rzecz rozwoju systemu franczyzowego i tym samym przyczynić się do usprawnienia współpracy oraz uzyskania usług o jeszcze wyższej jakości, co z pewnością wpłynie korzystnie na rozwój całego systemu franczyzowego oraz budowę jego wartości na rynku niemieckim.”

PR

LA

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *