„Bisty Grydlik” na Chłodnej 17 stycznia ONE MAN SHOW

Bisty Grydlik” to spotkanie z człowiekiem, który ma w głowie pewną melodyjkę. Jeżeli nie zanuci Wam jej dokładnie, to na pewno o niej opowie. Efektem ubocznym tej opowieści jest refleksja nad muzyką w życiu i życiem w muzyce. Jeżeli ten opis wyda się Państwu zbyt lakoniczny, odsyłamy do losowo wybranych informacji prasowych najnowszych wydarzeń teatralnych. Ten spektakl też jest przełomowy i kultowy, zadaje ważne pytania o kondycję człowieka i miejsce artysty w post-industrialnym kosmosie, stawia Bogu poważne zarzuty i woła quo vadis Europo nad przepaścią. Możemy też powiedzieć, że dzisiaj wszyscy jesteśmy Grydlikami. Poza tym to świetna zabawa.

Kiedy: 17 i 24 stycznia, godz. 19.00

Bilety: 25zł (15 zł ulgowy)

Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, ul. Chłodna 25, Warszawa

Rezerwacja biletów:komedia@chlodna25.pl lub tel. 604126295

Facebook: http://www.facebook.com/KlubKomediowyChlodna

Oficjalna strona:http://www.klubkomediowy.pl/

 

Mateusz Grydlik (ur. 1982) – aktor, kabareciarz, autor tekstów piosenek i skeczy. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. Pierwsze kroki jako aktor stawiał w programie 5-10-15 (1989-1992) i w teatrze telewizji dla dzieci „Na razie w porządku mamo” (1994). Związany z Teatrem Współczesnym w Warszawie. Założyciel kabaretu Macież. Prezenter stacji Canal+. Razem z żoną tworzy miniserial dla Trójki Polskiego Radia pt. „Karol i Helena”, można go też wypatrzeć w kilku chodliwych serialach polskich jak np „Przyjaciółki”.
Spektaklem „Bisty Grydlik” chciałby trochę dorobić, bo rata w euro ostro podskoczyła.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *