Prestiżowe biura w starym stylu

Bliskość centrum i głównych węzłów komunikacyjnych oraz ciekawa neoklasycystyczna architektura to tylko niektóre zalety Projektu L2 – nowego obiektu biurowego na poznańskiej Wildzie.

Na nowopowstałą willę biurową składają się dwa niezależne budynki, które w interesujący sposób łączą tradycję z nowoczesnością. W stylu współgra ona z przyległym budynkiem w kształcie litery L. Najemcy mają do dyspozycji lokale biurowe o łącznej powierzchni 850 mkw. oraz duży, zamknięty parking. Willa składa się 12 lokali biurowych o powierzchni od 35 do 111 mkw.

Inwestycja powstała z myślą o małych i średnich firmach, prowadzących różnego rodzaju działalność. – Projekt L2 to interesująca propozycja, wychodząca naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów. Nasi architekci i wykonawcy optymalnie wykorzystali istniejące budynki, gruntownie je przerabiając i adaptując zgodnie z wymaganiami rynku – wyjaśnia Marcin Lewandowski, pośrednik w obrocie nieruchomościami PLP Inwestycje i pełnomocnik firmy Projekt L2. – Wysoka jakość wykończenia oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawiają, że jest to jedyny tego typu obiekt na poznańskiej Wildzie – dodaje M. Lewandowski.

Inwestycja jest położona na ulicy Langiewicza 2, w niewielkiej odległości od głównych ciągów komunikacyjnych – ul. 28 czerwca i ul. Hetmańskiej. Zarówno centrum Poznania, jak i wjazd na autostradę, znajdują się w bliskiej odległości (2 km) od nieruchomości. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się również w pełni dostępna infrastruktura komunikacyjna – tramwaj oraz autobus. Dodatkowym atutem jest bliskość parku im. Jana Pawła II. – Projekt L2 jest miejscem idealnym dla osób które chcą połączyć możliwość bycia w centrum miasta z możliwością korzystania z łona natury – mówi M. Lewandowski.

Projekt L2 został oddany do użytku w styczniu 2012 roku. Ceny za wynajem powierzchni biurowych zaczynana się już od 25 zł brutto/mkw.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *