Pobudź swoją kreatywność z Centrum Handlowym Osowa

Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego dzieci zawsze mają głowy pełne pomysłów? Psycholodzy twierdzą, że człowiek już nigdy nie będzie tak kreatywny, jak wtedy kiedy był dzieckiem. Centrum Handlowe Osowa spróbuje obalić ten mit już w najbliższą sobotę 10 listopada w godzinach od 13:00 do 17:00 podczas wyjątkowych warsztatów kreatywności. Gdańska galeria zachęci do pobudzania twórczości zarówno małych, jak i dużych klientów CH Osowa.

Każdy, kto 10 listopada odwiedzi Centrum Handlowe Osowa będzie mieć możliwość wzięcia udziału w interesującym przedsięwzięciu – „Warsztatach twórczości”. Spotkanie skierowane jest do osób, które chcą podkręcić swoje kreatywne myślenie oraz stać się twórczym w życiu zawodowym i prywatnym. Aby osiągnąć te cele, na Klientów gdańskiej galerii czekają m.in. ciekawe zabawy logiczne.

W programie eventu przewidziano m.in. spotkania z trenerami kreatywności, wspólne tworzenie wielkiego obrazu oraz strefę konstruktorską, dostępną podczas całego wydarzenia. „Warsztaty twórczości” to doskonała okazja aby nauczyć się, jak pobudzać swoją kreatywność każdego dnia.

„Każdy z nas może być kreatywny. Wystarczy tylko, że zaczniemy działać w sposób twórczy i przemyślany. Specjalne warsztaty oraz spotkania z trenerami kreatywności, jakie przygotowaliśmy w ramach akcji Godziny dla Rodziny mają właśnie za zadanie zachęcić Państwa do nieszablonowego myślenia każdego dnia. Serdecznie zapraszam już w najbliższą sobotę do CH Osowa na wydarzenie, po którym każdy z nas będzie mieć głowę pełną nowych pomysłów” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Nieodłącznym elementem akcji „Godziny dla Rodziny” jest program lojalnościowy, skierowany do osób, które uczestniczą w poszczególnych eventach. Za udział w każdym wydarzeniu klienci otrzymują jedną pieczątkę. Osoby, które na specjalnej karcie zbiorą najwięcej stempli oraz wymyślą najlepsze hasło na eventy w ramach cyklu „Godziny dla rodziny” otrzymają atrakcyjne nagrody. Szczegółowy regulamin programu dostępny jest na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz Twoja Gazeta.

Poniżej prezentujemy program eventu „Warsztaty twórczości”:

13.00 uroczyste rozpoczęcie eventu
13.10 Strefa Konstruktorska (dostępna przez cały czas trwania imprezy)
14.00 wspólne tworzenie wielkiego obrazu
15.00 spotkania z trenerami kreatywności dla dzieci i młodzieży – warsztaty kreatywności, zabawy i gry logiczne dopasowane do wieku
16.20 spotkania z trenerami kreatywności dla dzieci i młodzieży – warsztaty kreatywności, zabawy i gry logiczne dopasowane do wieku
16.55 podsumowanie zabawy, pożegnanie z gośćmi, zaproszenie na kolejne spotkanie

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, 68 butików i punktów usługowych oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl
PR

AF

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *