ABC Data S.A. autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań firmy Adobe Systems

W ofercie giełdowego lidera rynku dystrybucji IT od października znajdą się produkty Adobe Systems – czołowego światowego dostawcy narzędzi i usług w dziedzinie rozwiązań do marketingu cyfrowego i cyfrowych multimediów.

Podpisana umowa umożliwi ABC Data dostęp do oferty oprogramowania Adobe Systems sprzedawanej poprzez kanał partnerski. Dystrybutor będzie prowadził sprzedaż produktów dedykowanych dla odbiorców indywidualnych do użytku domowego, jak i oferty skierowanej do klientów biznesowych, rządowych i edukacyjnych w ramach programu sprzedaży licencji  Adobe Volume Licensing.

Stale poszerzamy portfolio oferowanych przez ABC Datę produktów o wartościowy i interesujący dla naszych klientów asortyment oraz rozwiązania systemowe. Pomimo tego, że ABC Data od wielu lat sprzedawała oprogramowanie Adobe jako subdystrybutor, to podpisana teraz bezpośrednia umowa z Adobe umożliwia nam lepszą obsługę partnerów w krajach, w których prowadzimy dystrybucję.Dzięki nowemu modelowi współpracy będziemy mogli dotrzeć do naszych klientów z pełną informacją na temat produktów, promocji i stanów magazynowych.” – powiedział Wojciech Łastowiecki, vice prezes zarządu ABC Data.

Umowa z Adobe pozwoli partnerom ABC Data korzystać ze wszystkich  dostępnych rozwiązań software sprzedawanych poprzez kanał partnerski. Jednocześnie produkty Adobe trafiły do działu zaawansowanych technologii  Value+, gdzie będą proponowane klientom korporacyjnym oraz przy rozwiązaniach tworzonych bezpośrednio pod projekt. Dział Rozwiązań Zaawansowanych Value+, który został stworzony w kwietniu tego roku, koncentruje się na dostarczaniu kompleksowej oferty z zakresu sprzętu IT, oprogramowania oraz szkoleń i konsultingu.

O Adobe

Adobe Systems jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań do marketingu cyfrowego i cyfrowych multimediów. Adobe  oferuje narzędzia i usługi umożliwiające tworzenie materiałów  przeznaczonych do druku i publikacji w formie cyfrowej,  na stronach internetowych oraz na urządzeniach mobilnych. Korzystając z narzędzi i usług Adobe, klienci mogą tworzyć przełomowe cyfrowe dzieła, prezentować je przy użyciu różnych mediów i urządzeń, mierzyć ich efektywność i optymalizować je z upływem czasu, a w rezultacie osiągać większe sukcesy biznesowe.

O ABC Data S.A.

ABC Data S.A. jest jednym z liderów rynku dystrybucji sprzętu IT w Polsce i jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w siedmiu państwach Europy Środkowej i Wschodniej (należących do UE). Firma od ponad 20 lat oferuje sprzęt komputerowy, oprogramowanie i elektronikę użytkową. ABC Data S.A. dysponuje największą na rynku ofertą ponad 56 tysięcy produktów, ponad 300 renomowanych dostawców.

W czerwcu 2011 roku ABC Data S.A. rozpoczęła sprzedaż materiałów eksploatacyjnych pod własną marką Colorovo. Pod tą marką Spółka oferuje obecnie ponad 330 produktów we wszystkich krajach, na terenie, których działa.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *