Zostań sponsorem miesiąca razem z Grupą Kafito!

Od października w serwisach Grupy Kafito rusza promocja dla wszystkich osób zainteresowanych sponsorowaniem nagród w konkursie „Publikujesz artykuły – zdobywasz nagrody”.
Chcesz wesprzeć Grupę Kafito w organizowaniu konkursu? Poniżej informacje na temat jak zostać sponsorem i zdobyć darmową reklamę.

Kto może zostać sponsorem konkursu?

Sponsorem konkursu „Publikujesz artykuły – zdobywasz nagrody” może zostać każdy, kto chce docenić użytkowników wprowadzających artykuły prasowe na CentrumPR.pl. Wystarczy przekazać nagrody rzeczowe dla laureatów, a w zamian serwis proponuje darmową reklamę.

Jakie są korzyści ze sponsoringu?

„W ramach współpracy gwarantujemy reklamę firmy na serwisach tematycznych Grupy Kafito: centrumpr.pl, archnews.pl i news.kafito.pl. Informacja o sponsorze nagrody będzie wyświetlana rotacyjnie z innymi sponsorami na banerze pod każdy artykułem prasowym” – mówi Sławomir Połomski z Grupy Kafito. „Dodatkowo na stronie konkursowej na kafito.eu zostanie umieszczona notka o sponsorze wraz z linkiem przekierowującym na stronę www, gdzie czytelnik będzie mógł znaleźć wszystkie informacje o działalności firmy”- dodaje. Ponadto na temat konkursu i ufundowanych w nim nagród prowadzone są również działania z zakresu relacji z mediami, którymi zajmuje się agencja GutPR.

Zasady konkursu „Publikujesz artykuły – zdobywasz nagrody”

Zasady konkursu są bardzo proste. Aby zdobyć nagrodę należy opublikować ciekawy artykuł na CentrumPR.pl – jeżeli artykuł będzie interesujący i użytkownicy będą przyznawać mu punkty, autor ma szansę na nagrodę. Użytkownicy mogą oddawać głos na informacje prasowe i przyznawać punkty we wszystkich serwisach prasowych i tematycznych Grupy Kafito. Wyniki z poszczególnych tygodni i miesięcy można śledzisz w osobnej zakładce z rankingami ocen i odwiedzin. Na koniec każdego miesiąca troje uczestników z najwyższymi notami jest nagradzana cennymi nagrodami.

Laureatami wrześniowej edycji zostali:
Miejsce 1 –  Ad rem Public Relations
Miejsce 2 – obserwator
Miejsce 3 – jotnet

Październikowe nagrody w konkursie „Publikujesz artykuły – zdobywasz nagrody”

W październiku pierwszą nagrodę „Zaproszenie do prywatnej przychodni ekspercko-konsultacyjnej” ufundowało NZOZ Centrum Leczenia Otyłości. Wizyta u lekarza i dietetyka będzie obejmować: analizę składu organizmu, wywiad lekarski i dietetyczny oraz indywidualne dobranie diety. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zdroweodchudzanie.pl

Fundatorem nagród za drugie i trzecie miejsce jest Grupa Kafito. Do wygrania będą m.in. plecaczek turystyczny do noszenia na jednym ramieniu oraz kubek firmowy Kafito.

Wszystkie firmy zainteresowane sponsorowaniem nagród w konkursie „Publikujesz artykuły – zdobywasz nagrody” prosimy o kontakt na adres biuro@kafito.pl

………………………………………………………………………………………………………………
Grupę Kafito tworzą serwisy przeznaczone do promocji firm i stron internetowych za pomocą darmowej reklamy oraz bezpłatnych publikacji. Pion działania stanowią cztery serwisy – Kafito.pl, CentrumPR.pl, Ejoo.pl i Egadki.pl, wspomagane przez ponad 135 vortali internetowych. W 2008 roku firma rozpoczęła współpracę z polskimi agencjami PRowymi dostarczającymi najwyższej jakości artykuły do Centrum Prasowego. Wysoka jakość i zawartość serwisów skupionych w Grupie Kafito została doceniona przez administrację Spisu Katalogów SEO nadając serwisowi Kafito.pl rangę VIP, oraz przez administrację Google, która pozytywnie zweryfikowała serwis CentrumPR.pl kwalifikując go jako źródło dla Google News.

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *