MK Systemy Kominowe nagrodzone Skrzydłami Biznesu

Producent systemów kominowych – Firma MK Sp. z o.o. – został uhonorowany nagrodą „Skrzydła Biznesu”. Wyróżnienie to już od trzech lat trafia do przedsiębiorstw osiągających najlepsze wyniki finansowe i odznaczających się stabilnością w niepewnych gospodarczo czasach.

„Skrzydła Biznesu” to prestiżowy ranking z sektora MSP (firmy mikro, małe i średnie), którego zadaniem jest wyróżnienie firmy wiarygodnych, wyróżniających się wysokimi zyskami i stabilnością finansową. Przedsięwzięcie zostało objęte patronatami: Dziennika Gazety Prawnej, Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Business Centre Club oraz wiele innych instytucji wspierających działania przedsiębiorców.

Nagrodzone firmy zyskują prawo posługiwania się tytułem „stabilnych przedsiębiorstw”, które pomimo dużej konkurencji i spowolnienia gospodarczego wciąż się rozwijają i wzbudzają zaufanie.

– Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego wyróżnienia – mówi Anna Rotkis-Dziadul, Kierownik Marketingu firmy MK Systemy Kominowe. – Nasza firma została wybrana spośród 200 tys. przedsiębiorstw. Upewnia nas to w przekonaniu, że dotychczasowa polityka firmy, czyli otwartość na zmiany, zaangażowanie i chęć współpracy, jest właściwa. Naszym przykładem pokazujemy, że mimo trudnych czasów, da się z sukcesem prowadzić firmę.

Firma MK Systemy Kominowe nie ma zamiaru spocząć na laurach. Jej pracownicy już teraz deklarują dalszą chęć rozwoju, podbój nowych rynków, głównie Anglii i Irlandii. W najbliższych planach MK znajduje się także poszerzenie oferty o nowe rozwiązania i optymalizację dotychczasowych produktów.

Informacje o firmie

MK Sp. z o. o. to lider polskich producentów systemów odprowadzania spalin ze stali szlachetnych. Kominy MK wykonane są z najwyższej jakości blachy przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego. MK jako innowacyjna firma skupia się na modyfikowaniu swoich dotychczasowych wyrobów oraz wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań, które stale poszerzają ofertę firmy. Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie: www.mkzary.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *