Julia Roberts kontra Lily Collins – „Królewna Śnieżka” premierowo na Cineman.pl

Któż nie pamięta baśni o „Królewnie Śnieżce”? Mistrzowski popis aktorski Julii Roberts w roli Złej Królowej. A jako śliczna królewna, która nie da się tak łatwo pokonać – Lily Collins – córka muzyka Phila Collinsa.

„Królewna Śnieżka” to nowoczesna adaptacja jednej z najpopularniejszych baśni wszech czasów w reżyserii Tarsema Singha („Immortals. Bogowie i herosi”). Królowa w poważnych tarapatach finansowych, książę, którego trzeba ratować i krasnoludki – rabusie.Tego na pewno nie można przegapić!

Kto nie lubi bajek a kocha tańczyć z przyjemnością obejrzy „Streetdance 2” – kolejną część rewelacyjnego hitu tanecznego z udziałem zawodowych tancerzy. Film to ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy. W roli głównej zmysłowa Sofia Boutella – gwiazda tanecznych reklam filmy Nike i teledysków Madonny.

Na koniec mieszanka czarnej komedii i makabry, jakiej nie powstydziłby się sam Quentin Tarantino – „Bez tchu” z Rayem Liottą i Valem Kilmerem, parodia najsłynniejszej wampirze sagi: „Od zmierzchu do śmiechu” oraz komedia „Single od dziecka”. W październiku Cineman.pl przypomni również dobrze znane hity – jak baśniowa „Niekończąca się opowieść”, kultowa komedia „American pie”, „Ściągany” z Lesliem Nielsenem oraz „Zawodowcy” z Robertem de Niro i Andy’m Garcią.

Kino internetowe Cineman.pl to ponad 700 filmów dostępnych online „na żądanie”. Ponad 190 najlepszych tytułów użytkownicy mogą obejrzeć w jakości HD. Baza filmów jest co miesiąc wzbogacana o kolejne hity. Każdy film dostępny na portalu można zakupić w pakiecie – wówczas jego cena może wynieść nawet 0,99 zł za jeden film.

Więcej na www.Cineman.pl

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *