Historia miłosna oparta na faktach

Historia miłosna oparta na faktach, która przytrafia się pisarzowi Tomaszowi Zackiewiczowi jeszcze będącemu studentem archeologii lubelskiego uniwersytetu. Swą niesamowitą opowieść postanowił spisać, dla upamiętnienia jakże ważnego dla niego wydarzenia, które na zawsze już odmieniło jego życie. Książka nosi tytuł „Linusia, mój rajski ptak czyli rzecz o pisarzu i jego muzie”. Opisał w niej wydarzenia, które opowiadały o kobiecie jego życia, to w jaki sposób ją poznał i jak stała się jego żoną.

Sam Tomasz Zackiewicz-autor książki przyznaje na początku, przyznaje: „Unikałem jak ognia ustatkowania się, bowiem dla mnie to byłoby jedynie trzy metry łańcucha z kłódką. A trzeba pamiętać, że zgadzając się na ślub, mężczyzna pozwala kobiecie objąć nad sobą władzę. Skończyły się bowiem czasy potulnych niewiast i teraz dominowały te klasy wamp.”. Lecz gdy na swojej drodze spotyka Linusię, zasady którymi wcześniej kierował się w życiu schodzą na dalszy plan. Poświęca się i oddaje miłości całym sobą – tylko ona kobieta jego marzeń staje się najważniejsza w jego życiu. Jest dla niej zdolny do wszelkich poświęceń.

Historia ta ma też smutne wydarzenia, otóż gdy udaje się młodym zakochanym osobom okiełznąć wiele przeciwności, które stają im na drodze do szczęścia i w końcu legalizują swój związek – na drodze staje niespodziewana sytuacja. Ukochana dostaje życiową szansę zawodową i musi na jakiś czas opuścić kochanego Tomasza. Zakochani rozstają się na kilka długich lat. Co będzie z nimi dalej i jak ich miłość przetrwa próbę czasu możesz dowiedzieć się czytając książkę Tomasza Zackiewicza. Książka już ukazała się na rynku wydawniczym i już jest dostępna w sprzedaży w formie ebooka w wielu księgarniach wydawniczych. Zainteresowanych odsyłam do lektury.

Książka ukazała się jako hit ostatniego sezonu formie elektronicznej w wielu księgarniach internetowych, zobacz także w  naszych:

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *