Wakacyjne podróże przez Polskę – Nowy Tomyśl

Przed nami ostatni wakacyjny weekend! Warto wykorzystać go jak najlepiej i udać się na zasłużony wypoczynek. Specjaliści z serwisu Korkowo.pl podpowiadają mieszkańcom Nowego Tomyśla, ile czasu zajmie im dojazd w wymarzone miejsce.

Analizie poddano trasy do czterech popularnych miejscowości wypoczynkowych. Najszybciej, bo w ciągu 4 godzin na miejsce dotrą ci, którzy marzą o wypoczynku w Karpaczu. Podróż do Gdyni trwa z kolei prawie 6 godzin. Zmierzający do Mrągowa spędzą za kółkiem około 7 godzin i 40 minut. Mieszkańcom Nowego Tomyśla, którzy chcą odwiedzić Zakopane przyda się cierpliwość – dojazd do tej miejscowości zajmuje średnio 8 godzin i 42 minuty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specjaliści z serwisu Korkowo.pl zbadali także średnie prędkości osiągane przez turystów na omawianych trasach. Co ciekawe, nigdzie nie przekraczają one 60 km/h. Do Karpacza kierowcy zmierzają z prędkością 52km/h. Szybciej, bo z prędkością ok. 58 km/h poruszają się turyści zmierzający do Mrągowa i Zakopanego. Najszybciej pokonuje się trasę Nowy Tomyśl – Gdynia: średnia prędkość osiągana na tej trasie wynosi 59 km/h.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dane o sytuacji drogowej zostały opracowane przez serwis Korkowo.pl, który prezentuje aktualne informacje
o korkach na polskich drogach. Analizie poddano dane GPS z urządzeń Yanosik umieszczonych w pojazdach
poruszających się w godzinach od 06:00 do 22:00 w okresie 26.08.2012-27.08.2012.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *