Boltem do szkoły – wspólny konkurs Go Sport oraz PUMY

W dniu 20 sierpnia wystartował konkurs ,,Boltem do szkoły” organizowany wspólnie przez Go Sport oraz markę PUMA. Udział w konkursie może wziąć każdy – wystarczy zrobić sobie zdjęcie w tzw. ,,pozie Bolta” i umieścić na konkursowej aplikacji dostępnej na profilu www.facebook.com/PUMAzBiegiemMiast.

Termin obowiązywania konkursu to 20 sierpnia – 17 września. Zdjęcia można nadsyłać w kategorii indywidualnej oraz kategorii grupowej (czyli np. ,,poza Bolta” wykonana przez grupę znajomych). Co tydzień wygrywa 10 osób z kat. indywidualnej oraz 5 w kat. grupowej, które uzyskają najwyższe wyniki popularności.

Aplikacja ,,Boltem do szkoły”

Dla użytkowników, którzy zostaną fanem profilu ,,Puma z biegiem miast” opracowano specjalną aplikację, która w prosty i szybki sposób umożliwi udział w konkursie oraz wyłonienie zwycięzców. Zadanie konkursowe polega na przejściu do zakładki konkursowej, uruchomieniu aplikacji, przesłaniu zdjęcia oraz podaniu danych uczestnika. Propozycje, które zdobędą największą liczbę ,,polubień” zapewnią autorom nagrody.

Moc nagród czeka na zwycięzców

Pula nagród przygotowanych przez markę PUMA zawiera: słuchawki, plecaki, naramienniki na telefon, breloczki. Główną nagrodą w konkursie jest zestaw butów PUMA, plecak oraz skrzydła Bolta. Nagrody będą rozlosowywane co tydzień wśród autorów zdjęć, które zyskają największą popularność.

Podczas trwania konkursu, dla każdego z uczestników, który pojawi się w dowolnym sklepie Go Sport Polska i dokona zakupu produktu marki PUMA przewidziano dodatkową nagrodę. Wystarczy tylko poinformować sprzedawcę, że bierze się udział w aplikacji konkursowej na FP „Puma z biegiem miast”, a otrzyma się skrzydła Bolta (dostępne do wyczerpania zapasów, więc – jak w sporcie – wygrają najszybsi).

Zapraszamy do udziału w konkursie ,,Boltem do szkoły”!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *