Centrum Handlowe Osowa z dwiema nowymi umowami najmu

Zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa zyskało dwóch nowych najemców – salony Reserved oraz Mohito. Dzięki podpisanym umowom z firmą LPP S.A., gdańska galeria już wkrótce poszerzy swoją ofertę modową.

Salon Reserved zajmie powierzchnię ok. 700 m2. Nowy lokal zostanie otwarty w marcu 2013 roku. Marka Reserved oferuje kilka niezależnych linii dedykowanych kobietom i mężczyznom, zależnie od ich oczekiwań od ubrań wynikających ze stylu życia i podejścia do mody.

Powierzchnia salonu Mohito wyniesie ok. 240 m2. Otwarcie lokalu zaplanowane jest na koniec października 2012 roku. Marka Mohito została pomyślana jako propozycja dla młodych (25-35 lat), samodzielnych finansowo kobiet, ceniących sobie niebanalną miejską elegancję.

Podpisanie dwóch umów z firmą LPP S.A. to potwierdzenie faktu, że Centrum Handlowe Osowa jest interesującym miejscem dla najemców. Poszerzenie oferty naszego centrum o znane i lubiane przez Klientów marki modowe to odpowiedź na ich potrzeby. Mamy nadzieję, że bogatsza oferta naszej galerii przypadnie do gustu niejednej fashionistce” – mówiAgnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

W Centrum Handlowym Osowa obecna jest już inna marka firmy LPP S.A. – Re Kids. Salon z odzieżą dziecięcą istnieje w gdańskiej galerii od 2006 roku i zajmuje powierzchnię 210 m2.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz liczne butiki i punkty usługowe. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *