Programowe Hity Sierpień 2012

Letnie Romanse  www.romance-tv.pl

W sierpniu Romance TV zaprezentuje ostatnią odsłonę filmowego cyklu, którego motywem przewodnim są „letnie romanse”. Każdy czwartkowy wieczór od godz. 20.00 widzowie będą mogli spędzić oglądając subtelne historie miłosne. W sierpniu cykl rozpoczniemy filmem „Cierpienie i miłość”.

02.08.2012, g. 20.00 „Cierpienie i miłość”

Hanna jest młodą aktorką, która lubi przypadkowe znajomości z mężczyznami. Zaniepokojona zachowaniem córki matka wysyła Hannę na terapię. Dziewczyna zakochuje się w terapeucie, łączy ich namiętny romans. Hanna nie wie, że jej kochanek André jest mężem Bei, jej agentki i zarazem przyjaciółki.

09.08.2012, g. 20.00 „Inga Lindström: Fałszywy narzeczony”

Nina jest zmuszona poprosić swego surowego Ojca o pomoc finansową. By dodać sobie otuchy zabiera do rodzinnej posiadłości swego przyjaciela. Wkrótce Nina przekonuje się, że kłamstwo ma krótkie nogi.

16.08.2012, g. 20.00 „Cienie przeszłości

Młoda lekarka Kate Spellman zajmuje się przyjacielem swojego Ojca, panem Tadeuszem, który mieszka we wspaniałej posiadłości Hartington w południowej Anglii. Choroba serca przykuwa Tadeusza do łóżka, który natychmiast powinien poddać się operacji. Jednak Tadeusz wzbrania się przed zabiegiem, ponieważ boi się, że nie przeżyje ingerencji chirurgów i nie zdąży pogodzić się ze swoim synem Davidem, którego nie widział od lat. Druga żona Tadeusza wbiła klin pomiędzy ojca i syna, przez co rozgoryczony David wyprowadził się z domu. W tej sytuacji Kate obiecuje swojemu pacjentowi, że odnajdzie Davida. Podczas poszukiwań wkrótce trafia na upartego, ale jednocześnie interesującego i przystojnego młodego człowieka.

23.08.2012, g. 20.00 „Inga Lindström: Ślub w Hardingsholm

Młoda pilotka ma dostarczyć samolotem suknię ślubną na wyspę Hardingsholm. Obecny na miejscu mężczyzna niespodziewanie zaprasza ją na swój wieczór kawalerski. Na przyjęciu wszyscy zatruwają się rybą. Okazuje się, że budująca drewniane domy firma mężczyzny prawdopodobnie używa środków ochrony drewna zatruwających środowisko.

30.08.2012, g. 20.00 „Rosamunde Pilcher: Kraina tęsknoty

Córka administratora dóbr ziemskich po wielu latach powraca do Kornwalii. Wkrótce okazuje się, że zakochała się w dwóch mężczyznach naraz: w zarządzającym rodzinnymi dobrami przyjacielu z dzieciństwa i jego starszym bracie, hazardziście. Kiedy konflikt pomiędzy braćmi narasta, młoda kobieta musi podjąć poważną decyzję.

Przez żołądek do serca – kulinarna podróż filmowa

Przez żołądek do serca – to nie tylko stare, mądre przysłowie, lecz i teraźniejszość w wielu kuchniach, co udowodni Romance TV prezentując wyszukane, romantyczne filmy o miłości. Daj się porwać w kulinarną podróż. Początek już o godz. 12.20. Lekka wakacyjna komedia „Pocałunki a la carte” wprowadzi widzów w romantyczny świat przysmaków.

04.08.2012, g. 12.20 „Pocałunki à la carte”

Regina pracuje w zajeździe w zagłębiu Ruhry i od lat serwuje gościom te same, monotonne potrawy. Ma wiele pomysłów na urozmaicenie menu, ale blokuje je jej szef, któremu wcale na tym nie zależy. Pewnego dnia w zajeździe pojawia się sympatyczny Włoch Marcello. Regina zaczyna rozmawiać z nim o sztuce gotowania, nie przypuszczając, że Marcello jest mistrzem kucharskim. W końcu szarmancki mężczyzna zaprasza ją do Włoch, do swojej restauracji. Regina nie zastanawia się długo, pakuje swoje rzeczy i jedzie za nim, mając nadzieję, że dostanie pracę w jego renomowanej restauracji. Pełna temperamentu Niemka zaczyna królować w kuchni i jest zdania, że lokal zyska dzięki niej „świeży powiew”. Czy jednak naprawdę będzie w stanie sprostać wymaganiom włoskich smakoszy?

04.08.2012, g. 13.55 „Czekoladowe serce

Valérie Cornelis chce sprzedać dom w Brugii, który odziedziczyła po matce. Zależy jej, aby załatwić to jak najszybciej, gdyż nic już jej z tym miejscem nie wiąże, a musi jeszcze spłacić długi. Do tego belgijskie miasto kojarzy się jej ze znienawidzoną czekoladą. Jednak gdy tylko przyjeżdża do Brugii, trafia na fascynujących ludzi i odkrywa świat, którego istnienia dotąd nie podejrzewała.

04.08.2012, g. 15.25 „Czekoladowy sen

Valérie bardzo dobrze czuła się w Brugii, gdzie pragnęła zrobić karierę jako adwokat. Jednakże w imię miłości zrezygnowała ze swych życiowych planów i zgodziła się pomóc swemu narzeczonemu Janowi i razem z nim prowadzić ekskluzywną pijalnie czekolady w dawnym domu rodzinnym jego matki. Wkrótce okazuje się jednak, że Jan ma całkiem odmienne plany na przyszłość. Młodzi coraz bardziej oddalają się od siebie, aż w końcu Valérie ulega czarowi Miguela Fernandela, plantatora kakao w Południowej Ameryce, którego początkowo nie znosiła.

04.08.2012, g. 16.55 „Cztery syreny

Kiedy owdowiała właścicielka nadmorskiej restauracji ma zamiar ponownie wyjść za mąż, jej trzy dorosłe już córki, które same mają niezbyt udane życie osobiste, odwiedzają matkę, by wyperswadować jej zamążpójście. Między kobietami dochodzi do kłótni. Dopiero gdy matka staje przed ołtarzem, okazuje się, że można znaleźć wyjście z impasu.

04.08.2012, g. 18.25 „Cztery syreny – Miłość à la Carte

Po ponownym, szczęśliwym zamążpójściu właścicielka nadmorskiej restauracji zamierza wydać przyjęcie z okazji jej 25 jubileuszu. Ni stąd ni zowąd na horyzoncie pojawia się była żona jej obecnego męża. Zamierza ona zaangażować go jako kucharza w telewizyjnym programie kulinarnym. Przygotowania do jubileuszu idą zatem jak po grudzie. Przyszłość restauracji i małżeństwa stoją pod wielkim znakiem zapytania.

04.08.2012, g. 20.00 „Miłość o smaku lodów truskawkowych”

Lissy, ambitna konsultantka do spraw zarządzania, musi podjąć kilka ważkich decyzji. Między innymi – czy powinna pozostać wierna Hamburgowi, niemieckiemu miastu portowemu, czy też może raczej przenieść się do malowniczej Ligurii na północnym zachodzie Włoch. Sprawy zaczynają się toczyć szybciej, kiedy Lissy dowiaduje się, że jej ojciec był Włochem i że dziedziczy po nim pół lodziarni.

04.08.2012, g. 21.35 „Rosamunde Pilcher: W czepku urodzeni”

Rose poszukuje potencjalnego inwestora, chce bowiem otworzyć własną restaurację. Tymczasem kobieta stara się utrzymywać z pracy dorywczej. Podczas akcji promocyjnej, w której przebrana za żywą budkę telefoniczną rozdaje ulotki, Rose poznaje pewnego młodego mężczyznę, którego wkrótce potem ponownie spotyka w hotelu w Kornwalii.

Italia amore mio!” z okazji włoskiego święta narodowego „Ferragosto” 15. sierpnia

15 sierpnia w całych Włoszech powiewają zielono-biało-czerwone flagi. Włosi obchodzą święto narodowe „Ferragosto” świętując je z fanfarami. Także w Romance TV motywem przewodnim będzie urlopowy raj – Włochy. Na widzów czekają przepiękne filmy o miłości, takie jak „Cztery dni w Toskanii” i „Rozdarte serce”. Początek o godzinie 20.00.

15.08.2012, g. 20.00 „Cztery dni w Toskanii

Upłynęły już trzy lata, odkąd Erika przestała otwierać pocztę przychodzącą do jej zmarłego męża. Nagle otrzymała rachunek: urząd skarbowy żąda od niej 250 tys. euro! Zdaniem jej córki Valerie jedynym sposobem, aby w krótkim czasie zdobyć taką sumę, jest sprzedaż letniego domu w Toskanii. Jednak to miejsce budzi wiele wspaniałych wspomnień…

15.08.2012, g. 21.30 „Utta Danella: Miłość w Wenecji

Młoda, atrakcyjna Lilly, właścicielka niewielkiej firmy naprawiającej lalki, wierzy w wielką miłość, lecz do tej pory nie znalazła tego jedynego. Po śmierci swojego ojca chrzestnego, Włocha Gianniego, w którego pałacu jako dziecko spędzała regularnie wakacje, jedzie do Wenecji. Ta podróż wywróci jej życie do góry nogami. Lilly zakochuje się w przyjacielu i partnerze szachowym Gianniego, hotelarzu Francesco Di Selari. Gdy dowie się, że Francesco od dawna jest zaręczony, chce zerwać tę znajomość. To jednak się nie udaje, gdyż wspólnie dziedziczą pałac jej ojca chrzestnego. Zaklęty stary pałac w samym sercu miasta to tylko część ostatniej woli Gianniego.

15.08.2012, g. 23.05 „Rozdarte serce

Odnosząca sukcesy zawodowe w prestiżowym hamburskim banku, Franziska Borden, wybiera się w podróż do Umbrii. Czyni to na prośbę swego syna – Bena, który pragnie, by matka pogodziła się ze swym ciężko chorym dziadkiem, Marcello. Po śmierci dziadka Franziska dziedziczy plantację drzewek oliwkowych w malowniczej miejscowości Panicale. Kobieta jest w rozterce – zastanawia się, co ma zrobić – tym bardziej, że decyzja nie dotyczy tylko wyboru przyszłego miejsca zamieszkania…

16.08.2012, g. 00.35 „Miłość w Wenecji

Nina chce zrobić swojemu mężowi urodzinową niespodziankę – planuje wycieczkę do Wenecji. Kiedy jednak przybywa do hotelu, okazuje się, że Stefan w ogóle tam nie dotarł. Nina prosi swoją matkę o pomoc w znalezieniu męża. Podczas poszukiwań Stefana Nina poznaje w Wenecji właściciela restauracji Toma. Spędzają razem wiele czasu, nawiązuje się między nimi nić sympatii.

Gorączka podróży – wakacyjne romanse w Romance TV

Słońce, plaża i morze. Wybierz się na urlop z Romance TV i oglądaj lekkie romantyczne filmy. W każdy niedzielny wieczór od godziny 20.00 Romance TV zaprezentuje jeden taki film. Ten cykl filmowy rozpoczniemy komedią romantyczną „Pies, dwie walizki i wielka miłość”.

05.08.2012, g. 20.00 „Pies, dwie walizki i wielka miłość”

Wracając z wakacji na Majorce, kochająca życie dekoratorka imieniem Isabell poznaje atrakcyjnego biznesmena Daniela. Na pierwszy rzut oka mężczyzna wcale się jej nie podoba. Przypadek jednak chce, że dochodzi do zamiany walizek. Chcąc nie chcąc kobieta i mężczyzna muszą się spotkać ponownie.

12.08.2012, g. 20.00 „Hotel Marzeń: Malediwy”

Markus Winter udaje się do luksusowej posiadłości Beach House Maldives, którą zarządza jego córka Leonie – chce złożyć jej życzenia urodzinowe. Na miejscu orientuje się, że nie wszyscy goście potrafią korzystać z uroków tego miejsca. Gorliwy przedsiębiorca imieniem Alexander nawet na urlopie nie potrafi odpocząć od natrętnych klientów i kolegów z pracy… do chwili, gdy poznaje Sandrę.

19.08.2012, g. 20.00 „Pamiętasz Rimini?

Chora na serce Marianna, właścicielka firmy przewozowej, i jej wnuczka Nellie wyruszają zdezelowanym busem do włoskiego kurortu Rimini. Nellie z tęsknoty za swoim chłopakiem, który tam spędza wakacje, Marianna – z nadzieją, że spotka swoją miłość z młodości. Pełna obaw córka Marianny, Susanne z ojcem Nellie, podążają za nimi.

26.08.2012, g. 20.00 „Hotel Marzeń: Chiang Mai”

Markus Winter odwiedza jeden ze swoich luksusowych hoteli w tajlandzkiej miejscowości Chiang Mai. Spotyka tam kobietę, która prosi go o pomoc. Mąż Susanne Eckert – Holger, poszedł nurkować, po czym zniknął bez śladu. Małżonkowie Ursula i Hermann dowiadują się o planach zamążpójścia swej córki Meike. Są tą wiadomością bardzo zdziwieni, ale matka cieszy się ze szczęścia córki, natomiast ojciec nie potrafi ukryć swego niezadowolenia.

Powyższe informacje mogą ulec zmianie. 

www.romance-tv.pl

 

PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *