Spora dawka edukacji na ekologicznym pikniku w Centrum Handlowym Osowa

W sobotę 14 lipca 2012 roku w gdańskim Centrum Handlowym Osowa odbył się kolejny event w ramach cyklu „Godziny dla Rodziny” – „PIKNIK EDU i EKO GAME”. Tym razem trójmiejska galeria przygotowała coś specjalnego dla miłośników nauki i ekologii. Podczas wydarzenia klienci CHOsowa – w szczególności najmłodsi – mieli okazję poznać niezwykły świat przyrody za pomocą wyjątkowych przedmiotów – gier, robotów oraz pojazdów.

Liczne atrakcje przygotowane przez Centrum Handlowe Osowa podczas eventu „PIKNIK EDU i EKO GAME” cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów galerii. Dorośli mogli na chwilę powrócić do dzieciństwa i wraz ze swoimi pociechami wspólnie budować unikalne roboty z popularnych klocków LEGO. Akcja przyciągnęła przede wszystkim ojców z dziećmi, którzy rywalizowali w jeździe na seagway’ach – przyjaznych środowisku pojazdach napędzanych na prąd elektryczny. Jak się okazuje – nie jest to takie proste, ale wspólnymi siłami udało się szybko opanować tajniki prowadzenia seagway’a.

Przygotowując kolejny event w ramach akcji ‘Godziny dla Rodziny’ chcieliśmy pokazać, że współczesna ‘świątynia konsumpcji’ może być także miejscem spotkania z nauką i ekologią, a podczas codziennych zakupów możemy się wiele nauczyć – również o środowisku naturalnym. W czasie trwania wydarzenia dzieci przekonały się, że świetna zabawa może być pouczająca, a dorośli mogli aktywnie spędzić czas ze w swoimi pociechami biorąc udział w wielu ciekawych projektach przygotowanych specjalnie na tę okoliczność” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

W czasie wydarzenia amatorzy puzzli ćwiczyli swoje umiejętności podczas konkursów szybkiego ich układania, a miłośnicy budownictwa tworzyli ekologiczne budowle w grze Make’n’Break. Dużym zainteresowaniem cieszyła się również interaktywna mapa zagrożonych gatunków, dzięki której każdy mógł poznać dowiedzieć się, jakie zwierzęta i rośliny najbardziej narażone są na wyginięcie.

Kolejna odsłona akcji „Godziny dla Rodziny” odbędzie się już 11 sierpnia 2012 roku. Do „Wspólnego grania” zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych. Będzie to doskonała okazja do poznania ich niesamowitej historii i nauczenia się, jak samemu stworzyć unikalną planszówkę dla całej rodziny. Spróbuj swoich sił m.in.: w Scrabble, Chińczyka oraz warcabach i zdobądź tytuł Mistrza gier planszowych!

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” objęły portale Biznesnafali.pl i Osowa24.pl oraz miesięcznik Twoja Gazeta.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL, 68 butików i punktów usługowych oraz plac zabaw wraz z wykwalifikowanym personelem sprawującym opiekę nad dziećmi. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

www.chosowa.pl

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *