Opakowania dla e-commerce – co jest modne?

Coraz więcej firm decyduje się na to, by poza standardową identyfikacją wizualną, wprowadzić także unikalne opakowania produktowe. Trend ten pojawia się w wielu branżach sprzedających swoje produkty przez Internet. Co jest modne, jeśli chodzi o opakowania dla e-commerce!

Opakowania dla e-commerce – wymień plastik na karton

Jedne z najmodniejszych opakowań dla e-commerce to opakowania z kartonu. Taki rodzaj pudełka ma wiele zalet – został wyprodukowany w sposób przyjazny dla naturalnego środowiska i może być ponownie wielokrotnie wykorzystywany, praktycznie bez końca. Ekologiczne rozwiązania są bardzo cenione przez konsumentów. Wdrożenie w firmie opakowań z kartonu to także dobry sposób na optymalizację kosztów prowadzenia biznesu. Kartonowe opakowania to tanie w produkcji nośniki reklamowe, dzięki którym nie tylko klient otrzyma od nas nieuszkodzony produkt, ale także zapozna się lepiej z naszą marką, produktami i usługami.

Opakowania dla e-commerce – spersonalizuj swoje pudełko

Skoro już zdecydowaliśmy się na kartonowe opakowania, to co dalej? Kolejny trend w –e-commerce to personalizacja pudełek produktowych. Począwszy od ich kolorystyki, przez kształt i fason, aż do sposobu otwierania i zamykania. Każdy z tych elementów można zaprojektować od zera po to, by wyróżnić swój produkt na tle konkurencji. Możesz dodać do pudełka przegródki lub wyposażyć je w wycięcie albo praktyczny uchwyt. Wszystko to ma na celu zachęcenie klienta do zakupu, a także zwiększenie praktycznego charakteru pudełka.

Jak stworzyć unikatowe i oryginalne opakowanie, które będzie chroniło produkt, a przy okazji rozreklamuje nasz biznes? Warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, np. działającej na terenie całej Europy firmy Packhelp. Packhelp to firma, która powstała pierwotnie jako startup, a dziś jest jednym z mocniejszych graczy na rynku marketingu opakowań. Z usług Packhelp korzysta wiele zagranicznych marek, w tym producenci elektroniki, firmy jubilerskie, projektanci mody, organizatorzy eventów, sprzedawcy artykułów spożywczych i przedstawiciele wielu innych branż.

Projektowanie opakowań z Packhelp jest banalnie proste, dzięki kreatorowi online, z którego mogą skorzystać klienci. Chcesz dodać na pudełku logotyp w modnej technice Hot Stamping? A może marzą Ci się drobne nadruki symbolizujące Twoją markę? Potrzebujesz podłużnego pudełka? Szukasz niewielkiego opakowania, które pomieści Twoje wyroby? Z Packhelp nie ma rzeczy niemożliwych!

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *