Jeśli wdrożysz w firmie te spersonalizowane opakowania, klient nie przejdzie obojętnie obok Twoich produktów!

Kartonowe pudełka to ponadczasowe rozwiązanie w e-commerce. Są one lekkie, trwałe i praktyczne, a dzięki estetycznemu wyglądowi, mogą wpłynąć na decyzje zakupowe klientów. Dziś przedstawiamy najciekawsze pomysły na pudełka – Twój klient na pewno nie przejdzie obok nich obojętnie!

Jak powstają kartonowe pudełka?

Kartonowe opakowania powstają w sposób ekologiczny, z makulatury. Mogą one być wielokrotnie wykorzystywane, są trwałe, praktyczne i estetyczne. Spersonalizowane opakowania produktowe to cenny nośnik reklamowy dla Twojej marki, warto więc nie oszczędzać na kreatywności i zaprojektować je tak, by zapaść na długo w pamięć klientów. Jak to zrobić? Mamy dla Ciebie kilka inspiracji!

Kliknij i zobacz inspiracje najpiękniejszych opakowań dla branży kosmetycznej.

Spersonalizowane opakowania – najlepsze inspiracje dla Twojej firmy!

Oryginalne opakowanie to narzędzie, które może się przyczynić do rozreklamowania Twojej działalności. Z takich spersonalizowanych pudełek korzysta wiele firm kosmetycznych – warto przyjrzeć się, jak to robią!

Przykładowo, firma John Masters Organics swoje produkty – naturalne kosmetyki – pakuje w luksusowe, minimalistyczne pudełka. Produkty są w nich bardzo ładnie wyeksponowane poprzez zastosowanie specjalnego wycięcia. Kolejny zabieg, jaki zastosowała ta marka, to lokalizowane grafiki. Zestawy kosmetyków, które są wysyłane do największych miast świata, posiadają na pudełku grafiki z panoramą tych konkretnych miast!

Inny przykład ciekawych opakowań to pudełka Free The Needle. Opakowania na ubrania do samodzielnego tworzenia DIY łączą w sobie kreatywność, ekstrawagancję i miłość do natury. Pudełka podkreślają wyjątkowy charakter produktów Free The Needle, a wielokorowe nadruki przyciągają wzrok.

Ciekawe pudełka, o charakterze subskrypcyjnym, posiada w swojej ofercie także producent kosmetyków Stars & Sage. Starannie dobrany zestaw kosmetyków pakowany jest w opakowanie, które poprzez swój design nawiązuje do naturalnego charakteru produktów Stars & Sage. Mamy tutaj piękną spójność, ponieważ zarówno produkt, jak i jego oprawa jest estetyczna i przyjazna dla środowiska!

Chcesz stworzyć idealne opakowanie produktowe dla swojej firmy? Szukasz ciekawych inspiracji? Warto sprawdzić blog https://packaging-design.net/. Porady związane z kolorystyką, najnowsze trendy i wskazówki, jak prowadzić marketing z pomocą opakowań… To jedyne takie w sieci miejsce w sieci, w którym można znaleźć ciekawe pomysły dla e-commerce i nie tylko!

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *