Konferencje w Zamku Gniew

Szukasz idealnego miejsca na szkolenie bądź konferencje? Znaleźliśmy dla Ciebie sprawdzone oraz komfortowe miejsce z którego na pewno będziesz zadowolony.

Hotel zlokalizowany jest w województwie pomorskim w miejscowości Gniew na ulicy Zamkowej 3. Mamy do zaproponowania aż 16 apartamentów, które są użyteczne i spełnią wszystkie oczekiwania.

Jeżeli zależy Ci na miejscu wysokiej jakości oraz prestiżowej architekturze – bardzo dobrze trafiłeś. Dostosujemy sale konferencyjne niezależnie od wydarzenia więc na pewno spełnimy Twoje oczekiwania i kryteria. Miejsce znajduje się w Twierdzy Krzyżackiej więc na pewno poczujesz wyjątkowy klimat podczas pobytu. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele atrakcji takich jak; Zabiegi Spa, masaże relaksacyjne, restaurację w której gotuje wybitny kucharz, śniadania w cenie oraz atrakcje historyczno – artystyczne dla dorosłych.

Oferujemy również darmowe wi-fi oraz ogólnodostępny parking dla naszych gości. Nasi klienci zawsze żegnają nas z uśmiechem na twarzy i wystawiają bardzo pozytywne opinie na stronach internetowych. Zadowolenie jest dla nas głównym priorytetem dlatego zwracamy uwagę na każdy szczegół. Obsługa zawsze spełnia bardzo określone wymogi oraz pomaga zaklimatyzować się gościom.

Nasza lokalizacja jest również dużym plusem. Posiadamy aż 10 sal konferencyjnych a największa może pomieścić nawet 400 osób. Są to sale odpowiednio wyposażone dla takich wydarzeń, ponieważ zaoferujemy Ci duży ekran oraz dostęp do projektora. Możemy również przygotować bankiet w sali restauracyjnej. Istnieje również możliwość zwiedzania zamku z przewodnikiem w dniach od wtorku do niedzieli w grupach do 30 osób. Ceny w porównaniu do jakości są bardzo niskie. Zwiedzisz między innymi: izbę tortur, kaplicę zamkową, salę II Wojny Światowej i wiele innych. Zamek Gniew jest wyjątkowym miejscem ponieważ wiele lat wstecz był siedzibą Królów, hetmanów. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą naszego zamku zapraszamy Cię na stronę internetową. Znajdziesz tam wszelkie informacje na temat tego, co możemy Ci zaoferować oraz galerię zdjęć, byś mógł zobaczyć nasze pokoje i to co możemy Ci zaproponować aby Twój pobyt był jak najbardziej udany. http://www.zamek-gniew.pl/biznes/konferencje_i_szkolenia (link do strony). Znajdziesz nas również na facebooku. Możesz również wysłać e-maila z zapytaniem na adres recepcja@zamek-gniew.pl a na pewno szybko znajdziemy dla Ciebie odpowiedni pakiet ofert.

Liczymy na to oraz zrobimy wszystko, byś zjawił się u nas i był zadowolony z pobytu. Myślę, że wkrótce się zobaczymy i serdecznie zapraszamy.

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *