Książka na święta

Wkrótce święta, już oznajmiają nam o tym wystawy sklepowe. I chociaż aura do tego nie przekonuje, to wszyscy wiemy, że wprost nie sposób pomyśleć, jak wyglądałoby Boże Narodzenie bez podarków. A zwłaszcza jeśli tym podarunkiem ma być na święta właśnie książka.

Koncepcji na prezent jest niewątpliwie mnóstwo. Jednak jednym z wymarzonych może okazać się dobra książka. Wybranie jej jako prezent pod choinkę ma swoje zalety. To pamiątka, która nie ulotni się tak szybko, jak dobre perfumy, nie skończy się jak tabliczka czekolady. Bo z literaturą bywa tak, że wszyscy znajdziemy coś, co nas zainteresuje, bez względu na wiek i płeć. A możliwości wyboru odpowiedniej książki jest de facto co niemiara!

Zatem zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi propozycjami

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/szukaj-ksiazek-pod-choinka/

Jest tajemnica. Nie brak również intrygi. A gdzie intryga nie brakuje i zemsty. A tam, gdzie rodzi się zemsta, jest miejsce na zbrodnię. Agata, główna bohaterka powieści „Nić Ariadny” oraz „Bez wyjścia”, mimo że odzyskuje pamięć, jaką utraciła w wyniku tajemniczego wypadku, nie oznacza to jednak, że wszystko powróciło na swoje miejsce jak dawniej. Wciąż dzieje się wokół niej i w niej samej coś niepokojącego. Czy ktoś istotnie zagraża życiu Agaty? A jeśli tak, to co jest tego powodem? Dlaczego ktoś porywa przerażoną kobietę? Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziecie w lekturze „Bez wyjścia” – drugiej części „Nici Ariadny”. To książka uniwersalna, która spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom, bez względu na wiek.

Książka w sprzedaży http://tylkorelaks.pl/770-bez-wyjscia-9788381192637.html

Nie mniej atrakcyjną propozycją na upominek mogą być reportaże Karoliny Kozioł, producentki, reżyserki, aktywistki stowarzyszenia na rzecz praw człowieka, aktywnej członkini UNICEF. Autorka przyznaje, że „Jeżeli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz również tego dokonać”. Jeśli pragniesz przybliżyć sobie jak wygląda życie w brazylijskich fawelach, to koniecznie sięgnij książkę „Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii”. To lektura o ryzyku, odwadze, szaleństwie, strachu, miłości oraz samotności. To zespolenie reportażu z brazylijskich slumsów z motywacją i zachętą do tego, by żyć.

Książka w sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/644-poszukiwacz-marzen-z-kamera-na-wojnie-w-brazylii-9788379007.html

Natomiast drugi reportaż „Poszukiwacz marzeń. Z kamerą wśród kobiet Iranu” ukazuje prawdę na temat życia Iranek. Dla nas Europejczyków taka prawda o życiu mieszkanek Iranu może okazać się szokująca. Autorce udało się porozmawiać z kobietami, które miały odwagę zrelacjonować dramat, jakiego doświadczyły. Obie pozycje godne uwagi.

Książka w sprzedaży na stronie – http://tylkorelaks.pl/727-poszukiwacz-marzen-z-kamera-wsrod-kobiet-iranu-9788381191500.html

Nietuzinkową książką wartą, ażeby obdarować bliską osobę, jest bez wątpienia „Uśpiona” Anki Mrówczyńskiej. Lektura, którą czyta się – a właściwie pochłania – jednym tchem, cały czas bacznie śledząc nie tylko mroczną, trzymającą w napięciu historię, ale i to, co dzieje się głębiej, na drugim planie, gdzie z ewidentnych przyczyn nie może być jaśniej. Autorka umieściła „Uśpioną” w czasach współczesnych, ale sięgnęła również mroków późnego PRL-u. To brutalny i mroczny thriller psychologiczny, pełen nagłych zwrotów akcji. Nie sposób się nudzić przy lekturze tej książki.

Książka w sprzedaży na http://tylkorelaks.pl/768-uspiona-9788381192828.html

Książką doskonałą pod choinkę, szczególnie dla osób ceniących sobie literaturę z dreszczykiem, z nutą erotyzmu będzie kolejna już trzecia z serii NIDGY powieść Marty W. Staniszewskiej „Nigdy nie mówię nigdy”. Bohaterka książki żyje pełnią życia właścicielki dobrze prosperującej firmy. Robi, co chce i z kim chce… aż do czasu, kiedy w jej życiu pojawia się Henry i rozkręca machinę wydarzeń, której już nie uda się zatrzymać, a która dąży, do jakiej katastrofy żadne z nich się nie spodziewa. Spin-off serii Nigdy… w nowym i wyjątkowo apetycznym wydaniu.

W sprzedaży na http://tylkorelaks.pl/767-nigdy-nie-mowie-nigdy-9788381192880.html

Propozycją zwłaszcza dla najmłodszego czytelnika (przecież oni najbardziej wyczekują przyjścia Świętego Mikołaja) musi być książka „Psotne nutki” Joanny Sztroman. Jest to zbiór wierszowanych utworów dla dzieci powyżej trzech lat. Te radosne rymowanki, pokłosie muzycznej przeszłości w życiu autorki – pedagoga, animatora kultury, oboistki – inspirują do aktywności, uczą, bawią, wychowują. Maluch nie będzie mógł się im oprzeć.

W sprzedaży na stronie http://www.psychoskok.pl/produkt/psotne-nutki/

Pamiętajcie, aby podarować komuś bliskiemu naprawdę świetny prezent w postaci dobrej książki.

Zajrzyj na stronę http://tylkorelaks.pl/

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *