Książka romantyczna dla dorosłych

Książki, w których mężczyzna spotyka kobietę, kobieta, mężczyznę, by w rezultacie żyć długo i szczęśliwie, jest mnóstwo. A gdyby tak sięgnąć po wyrafinowaną lekturę erotyczną, która pomoże nam się odprężyć i zrelaksować przy lampce czerwonego wina? Czy istnieje książka romantyczna dla dorosłych, która przypadnie do gustu wymagającym czytelnikom?

Dzisiejsze romanse to nie tylko tkliwe powieści o miłości, jakie czytały nasze matki czy babcie. Podczas gdy niektóre tytuły nadal koncentrują się na samotnych kobietach, które tęsknią za urozmaiconą miłością, dzisiejsi autorzy są bardziej skłonni posuwać się dalej. Podczas gdy rdzeniem każdej dobrej romantycznej książki jest rozkwitający związek między dwoma postaciami, nie zdziwi już, jeśli znajdziesz niesamowite sekwencje akcji lub rozweselające wątki humorystyczne.

W końcu prawdziwe życie to coś więcej niż romans, a książki zazwyczaj odzwierciedlają prawdziwe życie w najważniejszych aspektach. Realne ludzkie ekscytacje, żarliwe uczucia, zmysłowe ekstazy bądź zwyczajna radość życia, to wspaniałe odprężenie od powszednich dylematów. Chociażby tymczasowe zagłębienie się w niebanalnym świecie i doznanie niewypowiedzianej przygody z niesamowitymi postaciami z książek i przeżycie niesamowitych momentów – na to liczą dzisiejsi Czytelnicy.

Książki erotyki, po które warto sięgnąć

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/szminka-szpilki-seks-pikantne-erotyki/

W naszej ofercie nie brakuje takich gorących pozycji. Poznaj kilka romansów, które opowiadają ulubione i ponadczasowe historie miłosne, z których każda wykracza poza podstawowy romans. Na szczególną uwagę zasługuje Marta W. Staniszewska autorka książek z pikantnym opisem wątków erotycznych i solidną fantazją intymnych uniesień.

Sophie Thomson bezwzględnie wyrywa się spod skrzydeł toksycznej matki i byłego chłopaka, zmienia miejsce zamieszkania i pracę. Próbuje przejąć ster nad własnym życiem. Jednak nieświadomie nadal żyje wspomnieniem o pewnym chłopaku. Dochodzi do spotkania. Nieoczekiwanie okazuje się, że chemia i uczucie pomiędzy nimi nigdy nie wygasło.
Nikt nie ma przekonania czy miłość, która zrodziła się niegdyś w nadmorskim miasteczku, nadal jest na tyle mocna, ażeby przeżyć nadciągające kłopoty. Tym bardziej, iż ów dzień odmienił życie tych dwoje bardziej, niż można by sądzić.

„Nigdy Cię nie zapomniałam” to książka z dużą dawką erotyzmu, która pasjonuje  i porywa już od pierwszych stron. Romans, który czyta się niewiarygodnie szybko i z pąsami na twarzy.

http://www.psychoskok.pl/produkt/nigdy-cie-zapomnialam/

Sophie i Aleks są jakże piekielnie zakochani i szczęśliwi, wręcz pijani swoim uczuciem. Udało im się pokonać mnóstwo przeszkód, aby odnaleźć się w tym miejscu i czasie. Aktualnie przygotowują się do ślubu i próbują pohamować nieznoszącą pustki codzienność. Aleks łapie kolejne kontrakty, a Sophie finalizuje otwarcie drugiego salonu urody. Na horyzoncie nieoczekiwanie zjawiają się byli kochankowie i narzeczeni. W całej tej plątaninie uczuć z można pominąć fakt, że jest ktoś, kto nie jest wyjątkowo zachwycony szczęściem tych dwoje i z wielką ochotą obróciłby wniwecz ich cudowne życie.

„Przytulił mnie mocno do siebie, a ja rozryczałam się na dobre, maniakalnie łykając powietrze. Nie umiałam powstrzymać szlochu i spazmów, ale właśnie tego potrzebowałam – silnych ramion mojego mężczyzny, niosących schronienie i otuchę. Boże, co ja bym bez niego zrobiła? Nie istniałabym, nie w tej formie. Byłabym nic nie znaczącym workiem pełnym kości. Dopełniał, tworzył, kształtował jako kobietę. A on zapewniał mnie, że ja kształtowałam jego. Wierzyłam jego słowom. Dlaczego miałabym nie wierzyć, kiedy na każdym możliwym kroku potwierdzał je czynem? Lecz czy wiedział, jak ważny jest dla mnie, jak niezbędny do życia? Bardziej niż tlen dla nurka, bardziej niż powietrze bryzie morskiej.”

Druga część gorąco przyjętego erotyku Marty W. Staniszewskiej. „Nigdy nie pozwolę ci odejść” to przepojona pikantnymi scenami pełna miłości historia dwojga kochanków, którym los bez końca kładzie liczne kłody pod nogi.

http://www.psychoskok.pl/produkt/nigdy-pozwole-ci-odejsc/

Samantha, trzydziestoletnia, atrakcyjna bizneswoman z sukcesami na koncie stanowczo nie zbliży się do mężczyzny, po którym może spodziewać się jedynie najgorszego. Mężczyźni nie są jej potrzebni do życia. Wierzy, że miłość to stos głupstw i bezużyteczna fatyga. Jeśli więc jesteś dostatecznie zuchwały i przebojowy zaryzykuj odrzucenie i podbij jej serce…

Henry ma to, czego mężczyźnie w jego wieku nieodzowne do szczęścia – pieniądze, frywolne kobiety i jeszcze szybsze samochody.  Wszystko to posiada… z wyjątkiem miłości. Na pozór ten duet nie łączy nic prócz zapału do pracy. Nie przewidują, że pewien ciąg wydarzeń połączy ich losy i że jednoczy ich więcej niż się spodziewali.

„Nigdy nie mówię nigdy” to pochłaniająca opowieść o kobiecie i mężczyźnie, którzy po życiu nie spodziewali się niczego, a otrzymali znacznie więcej niż tylko chwilowy flirt.

http://tylkorelaks.pl/767-nigdy-nie-mowie-nigdy-9788381192880.html

Niekiedy niełatwo odróżnić miłość od pożądania. Ciężko równocześnie odnaleźć tę delikatną różnicę pomiędzy prawdziwym życiem a marzeniem. A co gdy życie nagle zmienia się w bajkę? Co, kiedy w tej bajce na bohaterów zaczai się gdzieś zły smok i, na ich nieszczęście, nie wiedzą gdzie i kiedy zaatakuje, ale wciąż czują jego palący oddech na swojej skórze? Fascynująca, pasjonująca, rozpalająca pożądanie historia dwóch spragnionych miłości serc, które dostają wyłącznie jedną szansę, aby się na nowo odszukać. Czy uda im się ją dostrzec i czy wystarczy im odwagi, aby ją spożytkować? Poznaj historię Izabelli i Wincenta i daj się porwać namiętności która w nich drzemie.

Emocje zawarte w powieści I obiecuję ci miłość: zazdrość, wzburzenie, miłość i pragnienie, wstrząsają do głębi, tak, że nie sposób odłożyć książki, dopóki nie doczytasz do końca.

http://www.psychoskok.pl/produkt/obiecuje-ci-milosc/

Polecamy zakupy książek na stronie http://tylkorelaks.pl/15-romans-i-erotyka

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *