Wigilia Dnia Zmarłych

Czy prawdziwa miłość we współczesnym świecie ma jeszcze rację bytu? Czy oddanie za kogoś życia brzmi zbyt romantycznie i heroicznie?

Autor podejmuje refleksję nad teraźniejszością i przyczynami degradacji człowieczeństwa. Wyrazem tego jest książka ,,Wigilia Dnia Zmarłych” – niezwykła opowieść, gdzie wątki fantastyczne mieszają się z realistycznymi.

Książka dostępna tylko w wersji e-book.

http://www.psychoskok.pl/produkt/wigilia-dnia-zmarlych/

Historia rozpoczyna się pewnego wieczoru, kiedy to Oskar, młody mężczyzna, postanawia napić się w jednej z knajp przy rynku. Chce tym samym odreagować rozstanie z dziewczyną, która stwierdza, że nie zamierza marnować z nim swojego życia. Uwagę Oskara przykuwa nietuzinkowa trójka; jak się okazuje, jest to Zozym, Berenice oraz Nicol. Berenice jest ognistowłosą pięknością, która od razu wpada w oko głównemu bohaterowi. Kobieta odwzajemnia jego uczucie. Spędzają ze sobą wiele przyjemnych chwil, lecz… czy ta historia będzie miała szczęśliwy finał?

,,Wigilia Dnia Zmarłych” to książka, w której może zdarzyć się wszystko. Oprócz wciągającej fabuły jej mocną stroną jest oczywiście plejada różnych charakterów; bohaterowie są tu zadziorni, prowokujący, nieco groteskowi.  Udało się stworzyć dzieło ciekawe, dzieło ,,o czymś”. Motywuje ono do refleksji, trzyma w napięciu i pobudza wyobraźnię.

 

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *