Książka pełna emocji.

Potrafimy snuć plany na przyszłość i brać za dobrą monetę, że się ziszczą. Jednak nie do nas należy ostatnie słowo, ale do nie dającego się przewidzieć życia, które przypuszczalnie zaskoczy w najmniej spodziewanym momencie.

Książka pełna emocji.

 

Każdy ma marzenia. Wszyscy próbują zaprojektować swoją przyszłość. Akceptujemy, by w życie wkradła się rutyna, bo w ten sposób zyskujemy fałszywe wrażenie bezpieczeństwa. Nic nie jest aczkolwiek pewne, bo życie może zaskoczyć nas w najmniej oczekiwanej chwili. Nie ma znaczenia, ile się staramy się oddalić wszelkie przeciwności. Na ogół nie ma strategii się jak się na nie przygotować.

Drugie życie rzeczy” to lektura, która zasugeruje nam, że do życia należy ostatnie słowo. Ta książka pełna emocji i poruszająca powieść obyczajowa dotyka tematu zdarzeń, które pojawiają się niespodziewanie. Zwraca uwagę na rzeczy, które mówią o ludziach, kto staje się lepszy, nawet jeżeli czynią zło.

Czytaj na stronie – http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/to-zycie-ma-zawsze-ostatnie-slowo-drugie-zycie-rzeczy/

Wielu bibliofilii odkryje w fabule książki wątki, które z naturalnie odniesie do prawdziwego życia – czasem może nawet swojego. Niezwykłość powieści obyczajowych polega bowiem na tym, że ich natchnieniem pozostają znane nam realia. Nieprzemijające ludzkie bolączki i uczucia, emocje. Nadzieje, obawy i problemy, które stale wkradają się w ludzką istnienie i nie sposób ich wytrzebić.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *