Klasowa Motorola na każdą kieszeń

Szukasz nowej komórki? Czy telefon musi być albo dobry, albo tani? A może jest jakiś model, który w niskiej cenie oferuje wysoką jakość? Odpowiedzi na te pytania powinien znać każdy użytkownik smartfona.

Czy dobry smartfon musi dużo kosztować?

Telefony komórkowe to najbardziej osobiste i najpopularniejsze urządzenia codziennego użytku, z których korzystamy niemal bez przerwy. Smartfony znajdują zastosowanie w domu, w pracy, w celach rozrywkowych i wielu innych okolicznościach dzięki swojej uniwersalności oraz funkcjonalności. Mimo to komórki z wyższej półki, o nieco lepszych parametrach z reguły sporo kosztują i mogą solidnie nadszarpnąć domowy budżet. Często nawet nie sprawdzamy ceny za dany model, jeśli jest on nowością na rynku lub posiada wyśrubowane parametry.

A przecież dobry telefon nie musi być wcale drogi. Nie dość, że wiele koncernów (szczególnie tych azjatyckich) walczy z konkurencją m.in. właśnie za pomocą atrakcyjnej dla klienta ceny, to jeszcze niektóre z nowoczesnych technologii wcale nie muszą kosztować kroci. Świetnym przykładem smartfona solidnego i niezawodnego, a przy okazji po prostu taniego, jest telefon Motorola Moto G5S.

Biorąc pod uwagę wspomnianych nieco wcześniej azjatyckich przedsiębiorstw komórkowych, marka Motorola może nieco zaskakiwać. Jednak to właśnie urządzenie prosto ze Stanów Zjednoczonych jest ewenementem na rynku, który udowadnia, że za naprawdę małe pieniądze można nabyć porządny i dobry telefon.

 

Telefon Motorola Moto G5s – smartfon uniwersalny i praktyczny

Podzespoły modelu G5s pozwalają na wykorzystywanie telefonu w niemal każdych okolicznościach, przez użytkowników o różnorodnych potrzebach. Dlatego też równie często smartfon ten można spotkać w rękach biznesmenów czy profesorów, jak i studentów lub podróżników. Jego główną zaletą jest bardzo płynna i skuteczna praca przy jednocześnie bardzo niskim poziomie awaryjności. Znaczy to, że niezwykle rzadko się zawiesza czy też pojawiają się innego rodzaju usterki, a wydajny procesor niezwykle sprawnie zawiaduje jego pracą. Dzięki temu telefon nie zwalnia swojego działania nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Telefon Motorola G5s wyposażono również w solidny zestaw multimedialny. Wystarczy wspomnieć o wspaniałym aparacie z autofokusem z detekcją fazy (PDAF) oraz matrycą o rozdzielczości 16 Mpix. Takie parametry z powodzeniem pozwalają na zapis zdjęć i filmów w doskonałej jakości, dzięki czemu każdy ważny moment zachowasz na dłużej i to w cyfrowej jakości. Telefon bardzo dobrze radzi sobie także przy słabym oświetleniu, warto go zabrać np. na wakacje, gdzie okazji do zrobienia zjawiskowych fotografii nigdy nie brakuje. Z modelu G5s zadowoleni będą też miłośnicy selfie. Przedni aparat o rozdzielczości 5 Mpix i lampą błyskową LED pozwala na uchwycenia kadru z ręki w dowolnym momencie.

Smartfon od producenta ze Stanów Zjednoczonych wyróżnia się na tle konkurencji czymś jeszcze – ma bardzo wytrzymały akumulator. Przy przeciętnym użytkowaniu bateria z powodzeniem starczy na cały dzień, a zgodnie z informacjami koncernu maksymalny czas rozmów to 2340 minuty, zaś maksymalny czas czuwania wynosi 597 godzin.

Nie musisz wydawać równowartości wypłaty na dobry telefon. Wybierz telefon Motorola Moto G5s i ciesz się magią nowoczesnych technologii w niskiej cenie.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *