Maszyny przemysłowe Karcher – czystość i higiena pracy

Praca w przemyśle, rolnictwie czy na budowie wiąże się z nieustannym generowaniem zabrudzeń. Niektóre z nich mogą być niebezpieczne dla zdrowia pracowników lub otoczenia. Niezależnie od tego, czy zabrudzenia stwarzają niebezpieczeństwo czy nie, wszystkie utrudniają pracę i wymagają natychmiastowego i skutecznego usunięcia. Urządzenia przemysłowe od firmy Karcher gwarantują wysoką wydajność w sprzątaniu miejsc pracy.

Czystość gwarancją jakości

Zachowanie czystości w zakładach przemysłowych to bardzo często konieczny warunek do osiągnięcia wysokiej wydajności pracy oraz odpowiedniej jakości wytwarzanych artykułów. Wystarczy wyobrazić sobie zakłady przetwórstwa spożywczego lub laboratoria farmaceutyczne, by zdać sobie sprawę z tego, że czystość jest koniecznym warunkiem do wykonywania pracy. Bez względu na specyfikę pracy oraz branżę w utrzymaniu czystości idealnie sprawdzają się urządzenia dla przemysłu firmy Karcher – https://www.asc-pro.pl/urzadzenia_dla_przemyslu.

Jak dbać o czystość w zakładach pracy?

Każda z branż przemysłowych może generować inne zanieczyszczenia, dlatego Karcher ma swoim asortymencie urządzenia przeznaczone do usuwania różnego typu zabrudzeń, odkurzacze do płynów, systemy do cyrkulacji wody czy maszyny do czyszczenia pomieszczeń produkcyjnych. Na zabrudzenia narażona jest nie tylko przestrzeń robocza, ale również części i maszyny, dlatego w ofercie Karchera znajdują się również maszyny do czyszczenia wyposażenia hal produkcyjnych, czyli elementów maszyn, komponentów produktów czy innych części.

Odkurzacze

Odkurzacze przemysłowe musza sprostać nie tylko kurzowi czy łatwym do usunięcia zabrudzeniom. W wielu zakładach może dochodzić do rozlania niebezpiecznych cieczy, rozsypania gorącego popiołu lub występowania zabrudzeń o niezwykle małych rozmiarach. Dlatego w ofercie odkurzaczy Karchera znajdziesz:

  • odkurzacze cyklonowe – przeznaczone do pracy w ekstremalnie trudnych warunkach,
  • odkurzacze do płynów,
  • odkurzacze do popiołu,
  • odkurzacze do zadań specjalnych.

Czyszczenie części i maszyn

Firma karcher zaopatruje zakłady przemysłowe również w specjalistyczne myjki do czyszczenia części i komponentów składowych większych maszyn. Urządzenia te radzą sobie nawet z myciem silników, nie uszkadzając części oraz chroniąc je przed korozją. Karcher stosuje najnowsze rozwiązania, takie jak myjki czyszczące suchym lodem, który nie tylko perfekcyjnie pozbywa się brudu, ale również w żaden sposób nie niszczy czyszczonych urządzeń lub części.

Recyrkulacja wody

Ponowne użycie zużytej do produkcji wody wiąże się przede wszystkim z dbaniem o środowisko naturalne. Jest to jednak również sposób na obniżenie rachunków za wodę, które w przypadku dużych zakładów mogą mieć znaczący wpływ na budżet firmy.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *