Boksy garażowe Kart-Map – synonim bezpieczeństwa

Na co najczęściej zwracają ludzie uwagę kupując samochód, rower czy zabawkę dla dziecka? Czym kierują się wybierając dany produkt? Najważniejszą cechą nabywanego artykułu jest bezpieczeństwo, jakie daje on kupującemu. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Kart-Map – producent mebli metalowych. I to właśnie dlatego wszystkie produkty spółki charakteryzują się bezpieczeństwem, funkcjonalnością oraz ergonomią użytkowania.

Kart-Map stawia na bezpieczeństwo

Meble warsztatowe, meble medyczne, metalowe szafy biurowe czy boksy garażowe – wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy Kart-Map są bezpieczne, funkcjonalne i ergonomiczne, ponieważ to właśnie te cechy w dużej mierze mają wpływ na decyzje zakupowe klientów. Dzięki własnemu działowi projektowo-prototypowemu proponowane rozwiązania są konkurencyjne i elastyczne, a spółka jest nastawiona na ciągły wzrost innowacyjności i ulepszanie swoich produktów, tak aby jak najbardziej spełniały one wszystkie oczekiwania i wymagania odbiorców. „Prowadzimy żmudny i długotrwały proces prototypowania, ponieważ tylko w ten sposób możemy dopuścić do obrotu handlowego nowatorskie, a przede wszystkim bezpieczne wyroby” – mówi Krzysztof Łachacz, właściciel firmy Kart-Map. Tego typu podejście wraz z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą oraz surowymi obowiązującymi wewnątrz firmy normami jakości gwarantują, że klienci Kart-Map mogą przez wiele lat cieszyć się produktem pełnowartościowym oraz wykonanym w pełni zautomatyzowanymi i przyjaznymi środowisku metodami produkcyjnymi.

Boksy garażowe – bezpieczny sposób na przechowywanie garażowe

Boks garażowy to sztandarowy produkt firmy Kart-Map skierowany do klienta indywidualnego. Rozwiązanie przypomina szafę i służy do magazynowania wszystkich niezbędnych rzeczy na podziemnym miejscu parkingowym. Podobnie jak w przypadku innych produktów spółki, wprowadzenie boksu garażowego na rynek również było poprzedzone długim procesem projektowania i prototypowania. Pozwoliło to na stworzenie produktu w pełni bezpiecznego, zgodnego z założeniami ochrony przeciwpożarowej budynków wielorodzinnych i wielokondygnacyjnych oraz innymi przepisami obligatoryjnymi w budownictwie. Wynikiem wielogodzinnych analiz i testów jest również absolutna wytrzymałość i nieodkształcalność rozwiązania, z potwierdzoną atestem wytrzymałościowym nośnością na poziomie 500 kilogramów. Znaczy to tylko tyle, że boks garażowy jest w stanie udźwignąć ciężar wielkości aż pół tony. „Nasze boksy garażowe są nie tylko bezpieczne, ale także funkcjonalne. Zawdzięczamy to szeregowi innowacyjnych ergonomicznych rozwiązań, które wpływają na wygodne i komfortowe korzystanie z produktu przez wszystkich niezależnie od płci czy wzrostu” – dodaje Krzysztof Łachacz z firmy Kart-Map.

Na co zwracać uwagę wybierając profesjonalny boks garażowy?

Na rynku obecnych jest coraz więcej firm posiadających w swojej ofercie boksy garażowe. Zaobserwować można także, że coraz więcej osób prywatnych nabywa ten produkt, ponieważ – w sytuacji, gdy nie posiadają garażu – chcieliby mieć miejsce, gdzie można spokojnie przechowywać m.in. rower, wózek dziecięcy, narzędzia czy deskę kitesurfingową. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się oferowanym rozwiązaniom i zwrócić uwagę na kilka elementów mających istotny wpływ na decyzję o zakupie. „Najważniejszą rzeczą przy wyborze boksu garażowego jest jego nośność. Im jest wyższa, tym lepiej” – radzi Krzysztof Łachacz. „Nasze produkty posiadają odpowiednio duży zapas obciążalności, dzięki czemu można je spokojnie eksploatować bez obaw o zdrowie czy samochód. To wyróżnia nas na tle konkurencji” – dodaje Krzysztof Łachacz.

Jeśli zatem zamierzamy zakupić produkt do przechowywania garażowego, pamiętajmy, że w tym przypadku nie są najważniejsze atrakcyjny wygląd czy różnorodność oferowanych akcesoriów. Liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, które mierzymy sztywnością poszczególnych elementów boksu oraz jak najwyższą nośnością.

Informacje o firmie:

Firma Kart-Map powstała w 1985 roku i jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości mebli metalowych w Polsce. Spółka posiada w swoim asortymencie około 150 produktów, których odbiorcami są klienci biznesowi. Systematycznie poszerza ofertę i modyfikuje ją pod kątem potrzeb nabywców. Firma oferuje również produkt dla klienta indywidualnego – boks garażowy.

www.boksy-garazowe.pl

www.kart-map.com.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *