Najlepsze telewizory Smart TV do 3000 zł. TOP 3

Nie ma lepszego sposobu niż test telewizorów, aby wybrać najlepsze modele. Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić, dysponując budżetem około 3000 złotych, mamy dla Ciebie trzy idealne propozycje. Dobrej jakości obraz i dźwięk, a także opcja Smart to dla nich standard.

Nie każdy może sobie pozwolić na wydatek około 5 czy nawet 10 tysięcy złotych, aby kupić nowy telewizor. To nie powód, aby rezygnować z marzeń i przestać myśleć, jaki telewizor kupić. Ze znacznie mniejszym budżetem też można poszaleć i znaleźć idealny dla siebie model – nie będzie to topowy telewizor 65 cali, ale i tak dostarczy wiele frajdy.

Zapewni także dobrej jakości obraz i dźwięk, odpowiedni kontrast i odwzorowanie barw. Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor Smart TV wybrać, spieszymy z pomocą. Możesz samodzielnie przeprowadzić test telewizorów albo zdać się na nas – zachęcamy do lektury.

 

Panasonic TX-49ES510E

Trzy tysiące to nadal za dużo? Już za 2500 zł można kupić świetny telewizor Full HD jak Panasonic TX-49ES510E. Zyskujemy 49-calowy ekran, niezłe głośniki i – co najważniejsze – naprawdę ładny obraz, nawet w scenach dynamicznych (jak m.in. mecze piłki nożnej).

Poza tym oferuje dostęp do aplikacji internetowych gdyż to telewizor Smart TV. Warto wziąć go pod uwagę, gdyż to naprawdę dobra propozycja w atrakcyjnej cenie. Zapewni długie godziny rozrywki dla całej rodziny – poza tym Smart TV jest bardzo proste w obsłudze!

 

Samsung UE55MU6102

A jaki telewizor kupić, jeśli zależy nam, aby miał nieco więcej cali? Samsung UE55MU6102 to porządny 55-calowy telewizor 4K mieszczący się w wyznaczonym budżecie. Co prawda nie jest to telewizor 65 cali, ale do wielu wnętrz będzie wystarczający.

Dobrej jakości obraz wspomagany jest przez liczne funkcje jak np. PurColor, UHD Dimming, Contrast Enhancer czy też Auto Motion Plus. Wysoki kontrast, szczegółowość proporcjonalna do ceny, a także dostęp do obszernej bazy aplikacji multimedialnych to jego kolejne zalety.

 

TCL U60P6026

Wśród naszych propozycji nie znalazł się telewizor 65 cali, mimo że obecnie jest to najpopularniejszy rozmiar. Jednak nasz test telewizorów wykazał, że model 60-calowy produkowany przez TCL to dobra, choć nieco mniejsza propozycja.

Wyposażony w technologię Smart TV i zgodny z 4K Ultra HD telewizor oferuje dobry stosunek ceny do jakości. Jeśli dysponujesz kwotą do 3000 zł, ale zależy Ci na ogromnym ekranie, warto wziąć go pod uwagę.

Budżet określony na 3000 zł pozwala kupić naprawdę niezłej jakości telewizor. Warto zastanowić się, co jest dla nas najważniejsze – np. dostęp do aplikacji, rozmiar, a może design, a dopiero później podjąć ostateczną decyzję.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *