Kto powinien się reklamować na zawieszkach zapachowych?

Żyjemy w świecie zapachów. Otaczają one nas codziennie ze wszystkich stron. Mają one bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie nastrój czy apetyt. Zawieszki zapachowe są bardzo funkcjonalne, występują w bardzo wielu odmianach i rodzajach. Mogą one służyć nie tylko jako zapachy samochodowe, ale również pełnić wielorakie funkcje jako gadżety reklamowe.

Rodzaje zawieszek reklamowych.

Do najbardziej popularnych zawieszek zaliczyć należy te najzwyklejsze wykonane z kartonu, które spotykamy zazwyczaj w formie choinki. Ich trwałość jest stosunkowa niedługa, ale ich zapach jest dość intensywny. Dzięki dość dużej powierzchni znakomicie sprawdzają się jako zawieszki reklamowe.
Zapachy w buteleczkach mają praktyczny regulator intensywności, co powoduje, że to my o nim decydujemy. Zapachy te mają możliwość wymiany wkładu, przez co stają się bardziej praktyczne.
Innym rodzajem zawieszek zapachowych są nasączone zapachami zabawki, które przymocowuje się do szyby za pomocą przyssawek.
Do najdroższych sposobów rozpylania zapachów zaliczamy perfumy do rozpylania w samochodzie lub innym pomieszczeniu. Kupić je można w pięknych flakonach zawierających perfumy najlepszych producentów perfum.
Tańszą odmianą są elektryczne odświeżacze zawierające olejki eteryczne, które są podłączane do zapalniczek samochodowych lub zawieszone na kratkach wentylacyjnych. Na wszystkich rodzajach zawieszek mogą skutecznie reklamować się bardzo różne instytucje, gdyż są one powszechnie stosowane i trafiają do szerokiego kręgu ludzi.

Zobacz jak zaprojektować zawieszkę zapachową

Kto może reklamować się na zawieszkach zapachowych?

Najlepszy dostęp do reklamowania się na zawieszkach zapachowych mają przede wszystkim ci, którzy są związani z przemysłem samochodowym i oczywiście kierowcami.
Firmy produkujące samochody już w nowych samochodach mogą instalować zawieszki ze swoim logo.
Zakłady ubezpieczeniowe mają wspaniała możliwość wręczania gadżetów reklamowych w momencie podpisywania dokumentów. Mechanicy samochodowi i warsztaty mogą ofiarowywać klientom zawieszki reklamowe podczas przeglądów czy napraw samochodu.
Miejscem często odwiedzanym przez kierowców są myjnie samochodowe, gdzie podczas operacji mycia samochodu jest doskonała sposobność, aby właściciel wręczył zapachy samochodowe ze swoim logo.
Nie można pominąć tutaj stacji benzynowych, które w dobie dużej rywalizacji o klienta mają wspaniałą możliwość reklamowania swoich usług poprzez gadżety reklamowe.

Oczywiście dzięki zawieszkom reklamowych mogą się promować bardzo różne branże, które mogą wykorzystać to, że docierają one do bardzo dużej grupy odbiorców.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *