Jak znaleźć parking przy lotnisku?

Lecisz na wymarzone wakacje? Świetnie! Jeśli jednak musisz dojechać na lotnisko własnym autem to zawczasu sprawdź, gdzie będziesz mógł bezpiecznie zaparkować. Najlepiej na profesjonalnej stronie, która oferuje najtańsze i bezpieczne parkingi lotniskowe w całej Polsce.

Dawno już minęły czasy, kiedy samochód był uznawany za dobro luksusowe. Dziś w prawie każdej rodzinie jest jeden pojazd, często nawet dwa lub trzy. Co to oznacza? Nie tylko ogromny ruch na ulicach polskich miast, ale i fakt, że coraz częściej miejsce parkingowe jest na wagę złota. Zwłaszcza w większych metropoliach. Nie inaczej jest przy lotnisku. A teraz wyobraźmy sobie, że lecimy na długo wyczekiwane wakacje do Egiptu, albo odwiedzić znajomego w Wielkiej Brytanii.

Gdy zbliża się dzień wylotu wsiadamy w samochód i jedziemy na lotnisko, które najprawdopodobniej jest daleko od naszego miejsca zamieszkania. Dojeżdżamy do celu i … nie ma gdzie zaparkować. Co wtedy? Dlatego właśnie stworzona została strona ParkLot oferująca najtańsze i bezpieczne parkingi lotniskowe w całej Polsce.

Jak to wygląda w praktyce? Bardzo prosto. Rezerwujemy miejsce przez stronę www.parklot.pl, drukujemy potwierdzenie i przyjeżdżamy na parking. Zostawiamy tam swój pojazd i możemy potem skorzystać z bezpłatnego transferu na lotnisko, także po powrocie. Wystarczy jeden telefon. Ceny parkowania nie są wygórowane, nawet od 4 złotych za dobę.

Jeśli chodzi o parkingi to są to utwardzone nawierzchnie z wyznaczonymi miejscami, poza tym mają wygodne chodniki i wiaty dla oczekujących na przybycie busa, który dowiezie nas na terminal. Wszystkie parkingi są ogrodzone, oświetlone, a wyjazd następuje po przedstawieniu biletu parkingowego. To ważna informacja, ponieważ nie musimy się martwić o nasze auto, kiedy właśnie pijemy drinka na plaży. Możemy być pewni, że po powrocie do kraju nie będzie miało urwanego lusterka czy przebitych opon.

Parkingi znajdują się przy każdym lotnisku w Polsce, a więc:

– Lotnisko Okęcie Chopina Warszawa
– Lotnisko Modlin Warszawa
– Lotnisko Katowice Pyrzowice
– Lotnisko Gdańsk
– Lotnisko Kraków Balice
– Lotnisko Wrocław Strachowice
– Lotnisko Bydgoszcz-Szwederowo
– Lotnisko Rzeszów Jasionka
– Lotnisko Poznań-Ławica
– Lotnisko Świdnik Lublin

Parkingi znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie lotnisk, zaledwie kilka minut od ich wejścia.

Warto jeszcze dodać, że kiedy musimy odwołać lub przełożyć lot nie musimy się obawiać o to, że poniesiemy dodatkowe koszty w związku z rezerwacją miejsca parkingowe. Można bowiem dokonać bezpłatnej korekty lub anulować rezerwację.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *