Łóżka piętrowe na antresoli – dlaczego warto na nie postawić?

Jeżeli łóżko piętrowe kojarzy Ci się wyłącznie z czasami dzieciństwa, pora zmienić to myślenie. Na ten rodzaj łóżka decyduje się coraz więcej dorosłych osób. Dlaczego? O jego zaletach przeczytasz w naszym artykule. Zapraszamy!

Wykorzystuje dodatkową przestrzeń

Łóżka piętrowe na antresoli sprawdzają się w pokojach lub mieszkaniach, które charakteryzują się niewielką wielkością. Miejsce pod łóżkiem możesz przeznaczyć na coś innego – znakomicie jest ustawić pod nim kanapę i komodę albo biurko z krzesłem, tworząc kącik do pracy bądź nauki. Z kolei, jeśli mieszkasz w kamienicy z wysokim sufitem (min. 4,4 m), zagospodarujesz tę wolną przestrzeń właśnie na miejsce do spania. Każdy kąt w pokoju będzie idealnie rozplanowany!

Efektownie wygląda

W małych mieszkaniach łóżko piętrowe z antresolą będzie przyciągać uwagę od razu. To bardzo nowoczesne rozwiązanie, jeśli postawi się na ciekawe kolory albo szczegóły w postaci np. fantazyjnej drabiny w kształcie spirali. Można więc stwierdzić, że tego typu legowisko samo w sobie stanowi element dekoracyjny domu. Wiele zależy też od całościowej aranżacji pokoju.

Jest bardzo wygodne

Łóżka piętrowe na antresoli są stabilne i bezpieczne. Podobnie jak w tradycyjnych łóżkach, można dobrać do nich materace dopasowane do użytkownika. Nie musisz więc rezygnować z komfortu podczas snu. Dopasuj łóżko do swoich oczekiwań.

Posiadają szeroki wachlarz cenowy

Łóżko z antresolą jest o tyle korzystnym rozwiązaniem, że występuje w wielu wariantach cenowych – w zależności rzecz jasna od wielkości, jakości czy dystrybutora. I tak możesz kupić łóżko piętrowe za 400-500 zł, ale też za 2000 zł. To uniwersalny produkt, który sprawdzi się w przypadku różnorodnych budżetów. Dzięki temu łóżko piętrowe na antresoli jest tak chętnie wybierane!

Jak sam widzisz, łóżka piętrowe oparte na antresoli posiadają wiele zalet. Warto podczas ich wybierania pomyśleć o funkcjonalności, jaką za sobą niosą. Z pewnością to rozwiązanie Ci się opłaci – zarówno pod względem finansowym, jak i praktycznym. Przekonaj się, że łóżko piętrowe z antresolą to łóżko dla Ciebie!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *