Jak wykorzystać smartfona na festiwalu muzycznym?

Wybierając się na muzyczne święto, warto posiadać funkcjonalne i niewielkie urządzenie z klasowym zestawem multimedialnym. Wspaniałym przykładem jest nowy telefon Xperia XZ.

Festiwalowy świat muzyki

Ostatnie lata obfitują w Polsce w rozmaite wydarzenia muzyczne. Do kraju przyjeżdża coraz więcej gwiazd światowego formatu, serwując publice niezapomniane i jedyne w swoim rodzaju show. Organizowanych jest też coraz więcej festiwali muzycznych. Wszystko to dzieje się równolegle i zależnie od siebie, ale bez wątpienia wspólnym mianownikiem jest miłość Polaków do dobrej muzyki. I nie chodzi tu o dysputy dotyczące gustu czy gatunku, gdyż właściwie każdy rodzaj, począwszy od muzyki komercyjnej, przez alternatywną, a na ludowej kończąc – ma co najmniej kilka dedykowanych wydarzeń.

Wyjazd na festiwal to nie tylko znakomite doznania muzyczne i masa emocji, ale również ogrom wspaniałych przeżyć. Po jego zakończeniu z pewnością wiele razy wrócisz do nich pamięcią, a na Twojej twarzy zagości uśmiech. Dynamiczny rozwój technologii mobilnych pozwala jednak na utrwalenie tych wydarzeń na dłużej. Wystarczy, że posiadasz multimedialny telefon, jakim jest np. Sony Xperia XZ. Urządzenie wyposażone w wysokiej klasy zestaw optyczny otwiera przed Tobą mnóstwo możliwości, które warto wykorzystać właśnie podczas festiwalu muzycznego.

Zdjęcia i filmy z Sony Xperia XZ

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że dzisiejsze smartfony posiadają coraz mocniejsze i lepsze aparaty. Jednak nawet na tle tego trendu Xperia XZ zdecydowanie się wyróżnia. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii mobilnych, konstruktorzy firmy umieścili na tylnej części obudowy aparat z matrycą o rozdzielczości aż 23 Mpix. Choć samo to tworzy niesamowite możliwości do utrwalania kadrów podczas festiwalu, nie można zapomnieć o licznych funkcjach dodatkowych i ułatwieniach dla użytkownika, jak choćby technologia potrójnego przetwarzania obrazu, analizująca zmienne warunki, czy specjalny przetwornik obrazu wraz z laserowym czujnikiem automatycznej ostrości.

Przedni aparat ma natomiast matrycę 13 Mpix. Jeśli jesteś miłośnikiem selfie lub chciałbyś zdać wideo relację na żywo z pobytu na festiwalu swoim znajomym, z pewnością docenisz te parametry. To bez wątpienia jeden z najmocniejszych zestawów multimedialnych na rynku, a do tego cena Sony Xperia XZ jest naprawdę przystępna – zakup tego telefonu z pewnością nie opróżni Twojego portfela.

Wracając jednak do zachowania chwil z wyjazdu na duże wydarzenie muzyczne, nie musisz ograniczać się wyłącznie do zdjęć. Oczywiście utrwalenie grupy znajomych na koncercie ulubionego artysty jest przyjemnością, ale z całą pewnością bardziej wyrazisty byłby film w jakości 4K – taki właśnie możesz nagrać dzięki Sony Xperia XZ. Głębia barw i znakomite odwzorowanie detali sprawią, że oglądając wideo, poczujesz się tak, jakbyś ponownie był świadkiem tych wydarzeń.

Wróć do wspomnień z festiwalu

Z materiałami w doskonałej jakości, które zapisałeś za pomocą telefonu takiego jak Xperia XZ, masz ogromne pole do popisu również po zakończeniu wydarzenia. Nie dość, że zaledwie kilka kliknięć w wyświetlacz dzieli Cię od obejrzenia zdjęć lub filmów, to możesz zorganizować cały pokaz slajdów lub wideo.

Wysoka rozdzielczość, w jakiej urządzenie zapisuje fotografie i wideo, pozwala na odtwarzanie ich w telewizorze lub przez rzutnik. To znakomita sposobność do spotkania z bliskimi i znajomymi, by ponownie przeżyć festiwalowe emocje. I to dzięki Sony Xperia XZ!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *