Skąd pozyskiwać środki do inwestycji – czyli jak zacząć największą przygodę finansową

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. I jest w tym pewnie wiele prawdy. Bo same w sobie nie znaczą wiele. Bez nich jednak żyje się trudno. Szczęście bowiem daje to, co można za pieniądze kupić. A żeby je mieć, trzeba pracować.

Czy to jedyny sposób? Niekoniecznie, wszak są także i inne metody zarabiania, nie wszystkie zmuszają do zaangażowania czasu i energii. Czasem wystarczy dobry plan i zyski mnożą się same. Jak zatem można uzyskać przychód pasywny rzędu 100 000pln rocznie? Jak inwestować w nieruchomości, żeby zarobić na nich krocie? Jak znaleźć odpowiednią działkę inwestycyjną? Jak możesz ją tanio kupić? Jakimi kryteriami powinieneś się kierować, poszukując działki pod inwestycję? Co kryje się pod pojęciem komercjalizacji działki inwestycyjnej? Skąd pozyskać na te inwestycje środki? Kiedy najlepiej sprzedać nieruchomość? Na jaką stopę zwrotu powinieneś czekać w inwestycji? To, co interesuje wszystkich inwestorów, czyli kwestia tego, jak wygenerować wysoki przychód pasywny? Jak zadbać o wysoką stopę zwrotu? No i jak pokazać wkład własny w inwestycję?

Nauka Biznesu Krok po Kroku

Kup książkę już teraz na stronie http://tylkorelaks.pl/670-nauka-biznesu-krok-po-kroku-9788381190046.html

Pytania na temat inwestowania w nieruchomości można mnożyć. Jest wiele zawiłości i drobnych detali, które mogą stanowić o sukcesie inwestycji lub jego braku. Jak każdą tego typu operację i tę należy traktować z rozwagą, ale przede wszystkim, mieć niezbędną wiedzę, która pozwoli ci inwestować pewnie i świadomie, unikając ryzyka i mnożąc zyski.

Jeśli chcesz tę mądrość posiadać, „Nauka Biznesu Krok po Kroku” stworzona została właśnie dla ciebie. Właśnie w tym materiale znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania. Zwrócimy twoją uwagę na to, co najważniejsze, wskażemy miejsca, w których powinieneś podjąć decyzję i pokażemy, jakie opcje masz do wyboru. Rozłożymy na czynniki pierwsze wszystkie kwestie, związane z inwestowaniem w nieruchomości i nauczymy cię jak zarabiać, nie zadając sobie specjalnego trudu. To nie jest wiedza tajemna i nie ma nic wspólnego z mało wiarygodnymi poradnikami, opowiadającymi zawile o niczym. To proste i czytelne vademecum wiedzy inwestycyjnej, z którego możesz wyciągnąć dla siebie klarowne instrukcje. Nauczymy cię wszystkiego o inwestowaniu w nieruchomości i wyjaśnimy każdy detal operacji. A ty będziesz musiał tylko wybrać dla siebie te rozwiązania, które najtrafniej wpisują się w twoje potrzeby i możliwości.

Zacznijmy od podstaw. Nasi specjaliści opracowali porady w dwóch wersjach – dla dwóch różnych sytuacji bazowych. Radzimy jak inwestować wtedy, kiedy nie masz pieniędzy na inwestycję i – w drugim wariancie — jak inwestować środki, które już zgromadziłeś, ale chcesz je pomnożyć — bezpiecznie i prosto.

W pierwszej opcji powiemy ci, jak pozyskać środki, które pozwolą ci wykonać kolejny krok. Opiszemy szczegółowo, kiedy i jak powinieneś sprzedać skomercjalizowaną, ale niewybudowaną jeszcze nieruchomość. Wyjaśnimy ci, kiedy stopa zwrotu powinna być wystarczająco wysoka dla ciebie, ale i wystarczająco atrakcyjna dla nabywcy.

W drugim wariancie wyjaśnimy ci, jak wybudować nieruchomości, czy i kiedy je sprzedać, rozwiążemy kwestię stopy zwrotu, objaśniając szczegółowo, co jest dla ciebie najbardziej opłacalne. Nauczymy cię, kiedy korzystniej będzie pozostawić wybudowaną nieruchomość i czerpać pełnymi garściami zyski z pasywnych dochodów, a kiedy lepiej sprzedać ją, ciesząc się wysoką stopą zwrotu.

To nie koniec. Materiał odkryje przed tobą zawiłości poszukiwania działki pod inwestowanie – jak szukać, czym się kierować i kiedy mieć pewność, że podjęta decyzja jest słuszna i korzystna dla ciebie. Opowiemy wszystko o komercjalizacji, rozpatrując różne uwarunkowania. Podpowiemy, skąd pozyskiwać środki do inwestycji – czyli jak zacząć największą przygodę finansową w życiu, nie ryzykując i ciesząc się łatwością, z jaką ci to przyjdzie. Objaśnimy zawiłości wszystkich formalności, związanych z nieruchomościami. Szczegółowo wyklarujemy etap realizacji inwestycji, czyli nauczymy cię wszystkiego o współpracy z firmami budowlanymi, nadzorze nad nimi i o tym, jakiego poziomu powinieneś oczekiwać. W końcu, w przystępny sposób przedstawimy ci kryteria, według których powinieneś podejmować decyzję o sprzedaży – jak i kiedy to zrobić, żeby zyskać jak najwięcej.

Czy istnieją metody, które pozwalają prowadzić swój biznes tak, aby zarabiał, bez poczucia obciążenia ze strony instytucji, które spędzają w Polsce sen z oczu przedsiębiorców? Każdy, kto zakłada własną firmę, marzy o tym, żeby funkcjonowała w zdrowym otoczeniu biznesowym. A czy ty wiesz, jak założyć spółkę w Wielkiej Brytanii? Jaką formę działalności wybrać na rynek angielski? Wiesz, jak przebrnąć przez formalności, aby otrzymać wysoką emeryturę w UK bez żadnych przeszkód? Znasz wysokość emerytury, którą możesz otrzymać w Anglii? A może chciałbyś zarejestrować swój biznes w raju podatkowym? Jesteś świadom ilości korzyści, które z tego płyną? Wiesz jak prowadzić firmę w raju podatkowym? I jak się za to zabrać, aby przeniesienie i prowadzenie biznesu w raju podatkowym odbyło się w literze prawa?

To zagadnienia, które mogą zupełnie odmienić jakość twojego biznesu. Poznając odpowiedzi na powyższe pytania, możesz zmienić nie tylko wysokość swoich zarobków, poprzez obniżenie płaconych podatków, ale także zapracować na godziwą emeryturę, która zapewni ci komfort życia w późniejszych latach. A wszystkie rozwiązania, które serwujemy ci na tacy, są opracowane tak, abyś nie musiał się niczym martwić, wyszukiwać przepisów i upewniać się, że działasz zgodnie z prawem.

Z vademecum „Nauka Biznesu Krok po Kroku” zmienisz otoczenie biznesowe swojej firmy, zapewnisz jej możliwość nieskrępowanego obciążającymi przepisami podatkowymi rozwoju, zapewnisz sobie zabezpieczenie przyszłości na emeryturze oraz spokój, wynikający z wykorzystania możliwości, które czekają na ciebie i twoją firmę.

Co tak naprawdę kryje się pod pojęciem optymalizacji biznesu? Mówiąc najprościej, to znalezienie takich metod działania, które przy stosunkowo małym nakładzie, pozwolą uzyskać jak największy zysk i korzyści. Jest wiele dostępnych metod optymalizacji. Mimo ich, łatwej dostępności, nie są spopularyzowane i chociaż przynoszą wiele profitów, wciąż niewielu z nas wie, jak z nich korzystać. Tymczasem, wystarczy kilka haseł, a drzwi sukcesu, wysokich zarobków, niskich podatków, niewiarygodnie wysokiej emerytury i zarabiania z uśmiechem – stają otworem przed każdym przedsiębiorcą.

Spróbujmy to trochę streścić… Zaczniemy od spółki Limited (Ltd) w Anglii – kwota wolna od podatku (11 000 funtów, czyli około 60 000 złotych), prosty i stabilny system podatkowy, postawa urzędów w UK, których nadrzędnym celem jest ułatwienie (a nie utrudnienie) funkcjonowania firmie, proste rozliczenia, niskie składki ubezpieczeniowe i wysoka emerytura. Co więcej, zarejestrowanie i prowadzenie firmy w Anglii jest banalnie proste. To naprawdę doskonały sposób na biznes bez obciążeń.

Inną, całkiem prostą, drogą do sukcesu firmy są raje podatkowe. Cóż to takiego? Kraje, w których przepisy podatkowe są bardzo korzystne dla kapitału zagranicznego. Oznacza to ni mniej, ni więcej, jak tylko chęć ściągnięcia wspomnianego kapitału na teren kraju, który bez tych udogodnień nie byłby w żadnym stopniu atrakcyjny z gospodarczego punktu widzenia. Dla przedsiębiorcy, który skorzysta z takiego rozwiązania, zysk jest aż nadto oczywisty – minimalizacja, a w niektórych przypadkach całkowite wyeliminowanie kosztów podatkowych. To oznacza otworzenie drzwi, które w Polsce są dla przedsiębiorcy zamknięte na przysłowiowe cztery spusty. W końcu dochód stanowi twój zysk i nie musisz dzielić się nim z niechcianym udziałowcem, którego przypisują ci przepisy podatkowe w kraju.

Szeroko pojęta tematyka, którą poruszamy w tej części materiału, obejmuje zagadnienia podatkowe, które w Polsce kształtują się na poziomie, skutecznie obciążającym wiele firm (i niewielkich i tych większych); rodzaje spółek, które możesz założyć w Wielkiej Brytanii z bogatym opisem korzyści, płynących z poszczególnych rozwiązań; metodologię działania wraz ze szczegółowym opisem formalności, których należy dopełnić podczas rejestrowania firmy za granicą; wyczerpujące informacje o metodach rozliczeń VAT na miejscu – za granicą i wiele więcej.

Poruszamy także szereg zagadnień, związanych z prowadzeniem biznesu w rajach podatkowych. Wraz ze szczegółowymi informacjami o tym, gdzie najlepiej i jak najwygodniej to zrobić, aby zyskać. W końcu – kwestie związane z wehikułem podatkowym, czyli strukturą, pozwalającą na minimalizację obciążeń podatkowych, z wykorzystaniem umów międzynarodowych, dotyczących unikania podwójnego opodatkowania dla firm, zarejestrowanych w kraju, w którym przepisy podatkowe są korzystne.

Wszystko to stanowi zaledwie zapowiedź tego, co znajdziesz w materiale „Nauka Biznesu Krok po Kroku” – Spółki w Anglii — wszystko o tym, jak założyć i jak prowadzić swoją spółkę w Anglii oraz o korzyściach z tego płynących. Raje podatkowe – wszystko o tym, jak legalnie nie płacić podatków w Polsce. Rzetelnie przygotowane vademecum powstało na podstawie wnikliwych analiz, badań i bogatych doświadczeń, wynikających z wiedzy o prowadzeniu firm w UK oraz w na terenie rajów podatkowych. Specjaliści w branży dzielą się swoją wiedzą i unikalnymi spostrzeżeniami, odkrywając przed tobą świat zupełnie nowych możliwości biznesowych. Wszystkie zagadnienia podane zostały metodologicznie, w jasny i bardzo przystępny sposób. A żeby stworzyć biznes w zupełnie nowych warunkach, atrakcyjnym otoczeniu biznesowym, z szerokimi możliwościami niezmąconego zysku, wystarczy podążać krok po kroku za podanymi w materiale wskazówkami.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381190046″]

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *