Migawka – dwa odrębne światy, dwie różne historie…

Tomek, dwudziestosiedmioletni menedżer dużej, warszawskiej firmy, jest człowiekiem sukcesu. Prowadzi spokojne, dostatnie życie. Kiedy pewnego dnia, w wagonie metra, podczas awarii, wpada na piękną blondynkę, od razu wie, że to przeznaczenie wkroczyło w jego los.

Sylwia, studentka pedagogiki na warszawskiej uczelni, gdy przewraca się na nieznajomego w metrze, momentalnie zaczyna czuć, że to będzie coś wyjątkowego.

Pewna blondynka umiera ze strachu, wieziona nocą, pustą, leśną drogą przez trzech oprawców…

„Migawka” przedstawia dwie odrębne historie, które mają miejsce w tej samej okolicy. Czytelnik przenosi się z centrum Warszawy do podmiejskiego lasu, po czym znów obserwuje stolicę. Wydarzenia w tych miejscach są zupełnie różne. Z jednej strony początek historii miłosnej, z drugiej okrutne porwanie młodej dziewczyny. Para, która poznała się w metrze, zaczyna rozwijać znajomość. Jednak kiedy Tomek widzi, jak z ulicy zostaje porwana dziewczyna łudząco podobna do Sylwii, zaczyna się bać, czy nowo poznanej dziewczynie stało się coś złego.

Powieść Igora Kruka to trzymająca w napięciu, momentami chwytająca za serce lektura. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, co się wydarzy, jaki będzie następny krok bohatera. Nieprzewidywalna i wciągająca, przedstawiana za pomocą tytułowych migawek – „migających” obrazów, które nie pozwalają oderwać się od thrillera.

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381190190″]

Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *