„Niemożliwe załatwiam od ręki”

Każdy z nas ma jakieś problemy, z którymi musi się zmagać niezależnie od tego, ile ma lat, jakie stanowisko zajmuje. Na szczęście również każdy z nas może sięgnąć po poradnik „Niemożliwe załatwiam od ręki” autorstwa Williama Guffa.


Autor poradnika analizuje najróżniejsze przypadłości, z którymi najprawdopodobniej mieliśmy już okazję się zmierzyć lub taka potrzeba dopiero nadejdzie.

Czasami przewidujemy tragedię, wydaje nam się, że gorzej być nie może i cokolwiek zrobimy, będzie niedobrze. Dzięki książce odnajdujemy rozwiązania trudnych sytuacji. „Niemożliwe załatwiam od ręki” to książka, dzięki której możemy spojrzeć z innej perspektywy na absorbujące nas sprawy. Okazuje się wówczas, że rozwiązanie było takie proste.

Gruff dostarcza konkretnych, praktycznych porad i przemyślanych ćwiczeń. Umożliwiają one łatwiejsze przyswojenie poszczególnych etapów pokonywania trudności. A w ostateczności zmierzenie się z wszelkimi kłopotami. Zaskakujące wydarzenia, wymagające od nas spontanicznych, ale czasami trudnych decyzji mogą przytrafić nam się wszędzie. Rozwiązania zebrane w przejrzystych rozdziałach możemy mieć zawsze przy sobie. W torbie, plecaku, kieszeni, dzięki niewielkiej książce, która może okazać się bardzo pomocna w zaistniałej sytuacji.

Alegoryczność wydarzeń przedstawionych w poradniku „Niemożliwe załatwiam od ręki” odnajdujemy dzięki ich rzeczywistości. William Gruff inspirował się własnym życiem. Dzięki temu zmartwienia zawarte w poradniku z łatwością odnoszą się do naszych codziennych sytuacji.

Autor zachęca czytelników do tego, by przyznawać się do swoich błędów. Nikt nie jest przecież nieomylny. Każdy z nas powinien brać odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Warto schować swoje ego do kieszeni i zacząć działać.

Głównym celem książki jest przekazanie czytelnikowi narzędzi, dzięki którym będzie mógł on świadomie podejmować decyzje. Pracować nad sobą i bez strachu mierzyć się z problemami, z którymi spotyka się na co dzień. Oczywiście nie można zakładać, że po przeczytaniu poradnika nasze utrapienia znikną. Trzeba codziennej, systematycznej, świadomej pracy w tym kierunku, a przy pomocy zawartych w książce ćwiczeń staje się to o wiele prostsze. Jak podkreśla pisarz, nie od razu dojdzie się do mistrzostwa. Potrzeba nam przy tym wytrwałości, samozaparcia i odpowiedniego podejścia, które ta książka gwarantuje.

William Gruff – aktor, scenarzysta, producent. Jako dziecko, odpowiadając na pytanie: kim chce być, stwierdził, że sobą i wszystkimi równocześnie, dlatego też został aktorem. Uwielbia rozmawiać sam ze sobą, często za pośrednictwem postaci, w które się wciela bądź udziela im głosu. Spokojny obserwator mający tyle samo lat, co wiosen, a zarazem realista nienawidzący bezproduktywności i cierpliwie dążący do osiągnięcia swoich celów.

Książka do kupienia:

http://www.psychoskok.pl/produkt/niemozliwe-zalatwiam-reki/

http://www.empik.com/niemozliwe-zalatwiam-od-reki-podreczny-poradnik-rozwiazywania-problemow-william-gruff,p1134001161,ksiazka-p

http://www.psychoskok.pl/autorzy/william-gruff/

http://www.psychoskok.pl/

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *