Łatwe podróżowanie dzięki aplikacji mobilnej

To, co dla jednych jest czarną magią dla innych jest chlebem powszednim – tak też w wielkim skrócie można określić podejście do tematu mobilnych płatności, mobilnego internetu czy jakichkolwiek innych operacji związanych z użytkowaniem internetu i tak zwanymi e- usługami. Dzisiaj postaramy się okiełznać temat zakupu biletu przez Internet, by podróżowanie stało się jeszcze przyjemniejsze.

Młode pokolenie, a dokładnie pokolenie millenialsów to właśnie odbiorcy wszelkich usług związanych z Internetem i telefonem komórkowym, to ludzie, których zwykle widzimy z nosem w telefonie. Dla nich nie istnieją bariery ani granice, ich świat zaczyna się w telefonie i na nim się głównie kończy. Tak też przygotowują się do podróży po kraju, a także po świecie. Korzystają z tego, co skraca czas oczekiwania na produkt czy usługę, wybierają takie rozwiązania, dzięki którym mogą być stale online.

Wielkim ułatwieniem dla osób zainteresowanych nowinkami technologicznymi związanymi z Internetem są wszelkiego rodzaju aplikacje „ściągane” na telefon, dzięki którym dosłownie w przeciągu kilku chwil można wytyczyć trasę wycieczki, zobaczyć atrakcje, które będą dostępne po drodze, wybrać restaurację z orientalną kuchnią czy sklepy z interesującymi nas pamiątkami czy dowolnym asortymentem. Na tym jednak nie kończą się możliwości posiadacza telefonu z Internetem. Kolejnym ważnym i ułatwiającym życie elementem dostępnym z poziomu telefonu są płatności mobilne. I tu szerzej rozwiniemy temat, tak, aby nawet osoba słabo zorientowana w temacie mogła przekonać się, jakie to proste i bezpieczne rozwiązanie.

Płatności mobilne zwane też m-płatnościami jest to nic innego, jak płatności bezgotówkowe realizowane za pomocą urządzenia mobilnego, jak smart fon czy tablet. To właśnie płatności mobilne umożliwiają zakup towarów lub usług oraz przekazywanie środków pieniężnych między rachunkami bankowymi kupującego oraz sprzedawcy – bez jakiegokolwiek dotykania gotówki.  W ten sposób można zapłacić za parking, za kolację w restauracji czy za bilet komunikacji miejskiej. Co to oznacza dla użytkownika? A chociażby to, że dzięki takiemu rozwiązaniu ma na przykład bilet na autobus w komórce, który może kupić nawet w nocy czy w święta.

Mobilny styl życia młodego pokolenia wymusza na usługodawcach dostosowanie się do panującej mody, a raczej do codziennego życia młodych ludzi. Odpowiedzią są wszelkiego rodzaju aplikacje przydatne w życiu codziennym, jak i podczas podróży. Przykładem takiej aplikacji jest chociażby mPay, przy którym na chwilę się zatrzymamy. Już wiemy, że jest możliwe, aby kupić bilet przez telefon bądź zrealizować płatności telefonem, ale jak to zrobić, jeśli jeszcze nigdy nie korzystaliśmy z takiej opcji? Oto krótka instrukcja.

Pobierz aplikację na swój telefon z tego miejsca www.mpay.pl i utwórz konto mPay. Pamiętaj, że nie ponosisz żadnych opłat. Dalej załóż wallet (portfel) i dodaj kartę płatniczą ( albo przez aplikację mobilną, albo przez stronę mPay wallet.) Wybierz ikonkę karty płatnicze i przycisk dodaj kartę. Zarejestruj się i zapłać za bilet z wykorzystaniem mPay wallet. To wszystko. Warto pamiętać, że instrukcja aplikacji mPay jest zobrazowana zdjęciami, dzięki czemu jeszcze łatwiej i szybciej przejdziemy przez proces rejestracji. Warto dodać, że właśnie teraz producent uruchomił promocję dla tych, którzy podróżują z mPay środkami komunikacji miejskiej. Od teraz kupując bilety za pomocą tej aplikacji można płacić za nie tylko 1 zł! Z promocji można korzystać wielokrotnie.

Młodych nie trzeba zachęcać do tego typu usług i promocji, nieco starszych trzeba upewnić, że jest to bezpieczne i monitorowane pod kątem potencjalnych nadużyć.

Nie tylko podróże stają się łatwiejsze dzięki tego typu aplikacjom, ale także zakupy, doładowania telefonów, zakup biletów na wydarzenia sportowe czy opłaty domowych rachunków. Oszczędność czasu w dzisiejszym świecie jest bezcenna, dlatego warto korzystać z nowoczesnych i sprawdzonych aplikacji. Polecamy.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *