Audytorium17 i Polskie Radio Rzeszów zapraszają na pierwszą edycję Dino Top Festival

Już w najbliższy weekend, w dniach 24 i 25 czerwca br., w Sędziszowie Małopolskim odbędzie się pierwsza edycja Dino Top Festival, organizowanego przez Polskie Radio Rzeszów, TVP3 Rzeszów oraz Miasto Sędziszów Małopolski.

W ubiegłym roku audycja muzyczna, rozgłośni regionalnej Polskie Radio Rzeszów, Dino Top świętowała tysięczne notowanie, co w przeliczeniu daje 22 lata na antenie radiowej. Jubileusz ten został uczczony koncertem w Sędziszowie Małopolskim z udziałem takich legend jak Czerwone Gitary i Piotr Nowak Band.

Koncert cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też zrodziła się idea kontynuowania muzycznych, sentymentalnych podróży do czasów, kiedy dla niektórych muzyka była wręcz sensem życia. Inspiracją powołania do życia Dino Top Festivalu stała się przede wszystkim wspaniała tradycja oraz bogaty katalog niezapomnianych polskich przebojów, które pozwalają na szerokie pole do popisu.

Pierwsza edycja festiwalu odbędzie się 25 czerwca 2017 r. na stadionie Lechii w Sędziszowie Małopolskim. Gwiazdą tej edycji będą SKALDOWIE, natomiast ich wystąp poprzedzi legenda podkarpackiego rocka – grupa RSC.

Imprezie dodatkowo towarzyszyć będzie konkurs na interpretację piosenek Wojciecha Młynarskiego, który będzie miał miejsce dzień wcześniej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziszowie Małopolskim.

Gorącym zwolennikiem Dino Top Festivalu od samego początku jest pan Bogusław Kmieć, burmistrz Sędziszowa Małopolskiego, natomiast Patronem Medialnym została Telewizja Polska S.A. oraz Audytorium 17. Koncert finałowy będzie transmitowany przez Polskie Radio Rzeszów, TVP Kultura oraz Telewizję Regionalną.

Więcej informacji na stronie: www.dinotopfestiwal.pl

Audytorium17 to grupa radiowa składająca się z 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radiasześciu stacji miejskich w dużych miastach i trzech stacji nadających cyfrowo w technologii DAB +. Nasze stacje pokrywają zasięgiem sto procent terytorium Polski. Audytorium 17 zapewnia swoim Klientom pełną obsługę w zakresie reklamy i promocji na wszystkich naszych antenach. 92 nadajniki naziemne (FM) stacji regionalnych ulokowane w całej Polsce zapewniają jeden z najlepszych w Polsce radiowych zasięgów technicznych, co sprawia, że Rozgłośnie Regionalne obejmują swoim zasięgiem, nie tylko województwo (w którym nadają) lecz również część terytorium województw ościennych. Docieramy do ponad 36 milinów Polaków. Jesteśmy największą siecią radiową w Polsce. 

www.audytorium17.pl

 

pr

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *