ZOSTAŃ KIEROWCĄ WYŚCIGOWYM!

Sprawdź się podczas eventów na żywo

już w czerwcu dołącz do gran turismo academy !!!

W każdy weekend czerwca cztery polskie miasta zamienią się w prawdziwą mekkę wyścigów samochodowych. Po raz pierwszy w Polsce amatorzy szybkiej jazdy za kółkiem będą mieli szansę na żywo zawalczyć o miano najlepszego wyścigowego kierowcy! Już 2 czerwca w Wrocławiu rusza druga odsłona pierwszego etapu Gran Turismo Academy – eliminacje na żywo. W każdy weekend czerwca, kolejno w Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Katowicach na chętnych sprawdzenia się w wyścigach Gran Turismo czeka masa atrakcji. Najlepsi mają szansę na Finał Narodowy, a następnie 2 najlepszych Polaków sprawdzi się na torze Silverstone, skąd droga do Dubaju jest już krótka…

Firmy Nissan i PlayStation® już po raz czwarty, ale pierwszy w Polsce połączyły siły, by zorganizować GT Academy: innowacyjny program szkoleniowy, w którym przestrzeń wirtualna splata się z rzeczywistością. GT Academy to sposób na karierę prawdziwego kierowcy wyścigowego. Program GT Academy pozwala sprawdzić swoje umiejętności także osobom, które nie posiadają w domu PlayStation 3.

Eliminacje podczas imprez na żywo! Przyjdź, sprawdź się!

W każdy weekend czerwca GT Academy 2012 Road Show zawita do wybranego miasta w Polsce, by dać szansę mistrzom kierownicy podczas eventów na żywo. Sprawdzić może się każdy i każdy ma szansę znaleźć się w wielkim finale. Wystarczy pojawić się w jednym z czterech miejsc gdzie odbywają się eliminacje i zarejestrować się do gry. W każdych eliminacjach wyłoniona zostanie czwórka zwycięzców (dwie osoby każdego dnia), którzy dostaną się do Finału Ogólnopolskiego. Finał Narodowy odbędzie się w połowie lipca w Warszawie i będzie trwał 2 dni. W trakcie imprez przewidzianych jest mnóstwo atrakcji dla wszystkich, najmłodsi otrzymają licencje wyścigowe ze zdjęciem i wezmą udział w losowaniu gadżetów. Uczestnicy będą też mogli podziwiać Nissana 370z, a specjalnym gościem będzie Lucas Ordonez, zwycięzca 1 edycji GT Academy i obecnie jest profesjonalnym kierowcą wyścigowym Nissana.

KAŻDY MA SZANSĘ NA KARIERĘ KIEROWCY WYŚCIGOWEGO!

Nissan GT Academy 2012 Road Show:

02.06 – 03.06.2012 – CH Magnolia, Wrocław

09.06 – 10.06.2012 – CH Malta, Poznań

16.06 – 17.06.2012 – CH Złote Tarasy, Warszawa

23.06 – 24.06.2012 – CH Silesia, Katowice

 

Najszybsi gracze z każdego kraju, którzy dostaną się do Narodowego Finału w lipcu 2012 roku będą mieli okazję kontynuować swoją przygodę z wyścigami i uczestniczyć w zaciekłej rywalizacji podczas zawodów Race Camp. Odbędą się one w sierpniu na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii.

Absolwenci GT Academy, którzy zwyciężą w zawodach Race Camp, zostaną poddani niezwykle intensywnemu i szczegółowemu Programowi Szkolenia Kierowców, który przygotuje ich na główną nagrodę – udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju w styczniu 2013 r.

Szczegóły dołączenia do GT Academy 2012 , m.in. na:

www.gtacademypolska.com,

www.facebook.com/GTAcademy

http://eu.gran-turismo.com

www.twitter.com/GTAcademy

 

Informacje dodatkowe:

GT ACADEMY to wspólny projekt Nissan i PlayStation ®, który wykorzystuje wirtualny świat w grze Gran Turismo ® do odkrycia prawdziwych talentów wyścigowych. Obecna edycja jest czwartą po odbywających się uprzednio w 2008, 2010 i 2011 roku.
Pierwotnie koncepcja Europejska, w 2011 roku do ​​programu GT Academy przystąpiły USA, które prowadzą własną, autonomiczną Akademię. W 2012 projekt GT Academy został rozszerzony dodatkowo na osobne konkursy:

 • Europa
  • Wielka Brytania i Irlandia
  • Francja
  • Włochy;
  • Hiszpania i Portugalia
  • Beneluks
  • Austria, Szwajcaria i Polska
 • Niemcy
 • USA
 • Rosja

Informacje na temat lokalnych eliminacji zostaną potwierdzone wkrótce.

 

***************************************************************************
Informacje o firmie Sony Computer Entertainment Europe Ltd.:

Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), z siedzibą w Londynie, odpowiada za dystrybucję, marketing i sprzedaż produktów PlayStation®3, PlayStation®Vita , PlayStation®2, PSP™ (PlayStation®Portable) oraz PlayStation®Network w 109 terytoriach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Oceanii. SCEE jest także producentem i dystrybutorem oprogramowania do wymienionych produktów oraz zarządza programami licencyjnymi podmiotów trzecich do tych produktów na wspomnianych terytoriach.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.playstation.com.

PlayStation oraz logo PlayStation są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącymi do Sony Computer Entertainment Inc. PS3 i PSP są znakami towarowymi Sony Computer Entertainment Inc. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich poszczególnych właścicieli.

 

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *