Najlepsze poradniki motywacyjne

Bardzo znana autorka, pani J. K. Rowling powiedziała kiedyś „kiedy masz wątpliwości, idź do biblioteki”. I miała rację, ponieważ jeżeli masz jakieś kłopoty, wątpliwości, to zawsze znajdzie się książka, która będzie znała podpowiedź albo zawierała dla Ciebie wskazówkę.

Najczęściej to będą różnego rodzaju poradniki, ponieważ to właśnie one podpowiedzą Ci, jak pokonać daną przeszkodę lub jak zmienić postępowanie, aby mieć z tego większe korzyści. W tym artykule przedstawię Wam pięć artykułów, które moim zdaniem są bardzo dobrym wyborem.

http://www.psychoskok.pl/produkt/niemozliwe-zalatwiam-reki/

Pierwszym poradnikiem, jaki chciałbym Wam przedstawić jest „Niemożliwe załatwiam od ręki, czyli Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów”. Jest to książka skierowana do wszystkich, bez względu na wiek, pochodzenie czy zawód, którzy chcieliby łatwiej radzić sobie z problemami wszelkiej maści. Autor, William Gruff, bazując na doświadczeniach i obserwacjach przygotował dla czytelników zbiór praktycznych i konkretnych porad pobudzających do racjonalnego myślenia. Dzięki pozycji „Niemożliwe załatwiam od ręki, czyli Podręczny Poradnik Rozwiązywania Problemów” zyskujemy możliwość spojrzenia na każdy temat z innego, w pełni świadomego punktu widzenia.

http://www.psychoskok.pl/produkt/coaching-drogi/

Będąc w temacie doskonalenia siebie, mogę śmiało także polecić „Coaching drogi” Roberta Kozłowskiego. Książka w sposób bardzo prosty i przystępny tłumaczy, czym jest coaching. Odnajdziemy w niej podstawowe zasady, umiejętności oraz strukturę rozmowy coachingowej w modelu Coachingu Drogi. Umieszczone w książce zadania pozwalają na przećwiczenie poznanej wiedzy. W ostatnim rozdziale przedstawionych zostało kilka wywiadów z coachami, którzy osiągnęli już kolejny etap swojego rozwoju i skutecznie prowadzą praktykę coachingową. To ogromna dawka inspiracji, zachęty i wiele przykładów do naśladowania.

http://www.psychoskok.pl/produkt/kazdy-moze-zarobic-milion/

Kolejnym poradnikiem będzie „Każdy może zarobić milion”. Mariusz Sander z myślą o wszystkich, którzy chcą cieszyć się niezależnością finansową napisał jedyny w swoim rodzaju poradnik, który uświadomi nam, że jesteśmy w stanie odmienić swój byt. Dzięki pozycji zrozumiemy przyczyny naszej niezaradności finansowej. Okazuje się bowiem, że system edukacji, a także rodzinny dom najczęściej nie pozwalają na prawidłowy rozwój inteligencji finansowej, a nawet ją upośledzają. Uczeni jesteśmy jak oszczędzać, nie ryzykować, ciężko pracować i godzić się na przeciętność, dlatego nie możemy dziwić się, że z czasem nasza egzystencja jest podobna do większości przedstawicieli społeczeństwa.

http://www.psychoskok.pl/produkt/winnetou-czyli-krotki-przewodnik-coachingu/

Coaching to coraz bardziej popularny termin, choć niestety nadal wiele osób nie wie, co oznacza. Pozycja „Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu” w zrozumiały sposób zapozna nas z tematyką, dzięki czemu już nigdy nie poczujemy się zakłopotani, gdy napotkamy hasło „coaching”. Co więcej, zyskujemy okazje, by wziąć udział w sesjach coachingowych.

http://www.psychoskok.pl/produkt/odzyskane-szczescie/

„Odzyskane szczęście. Wolność od bagażu z dzieciństwa” porusza tematykę toksycznych rodzin oraz ich wpływu na dorastające dzieci. Obrazowe przykłady ułatwiają zrozumienie procesu, w którym dzieci nieświadomie chłoną, a następnie już jako dorosłe osoby powielają błędne schematy, wzorce i przekonania. Dzięki wiedzy, którą zdobędziemy zdamy sobie sprawę, że uwolnienie od bagażu przeszłości jest możliwe.

No votes yet.
Please wait...
tylkorelaks.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *