Najlepsze książki na walentynki

Święto zakochanych to doskonała okazja, by wręczyć ukochanej osobie miły podarek. Najbardziej trafionym prezentem na walentynki jest książka, która pozwoli rozbudzić niezapomniane emocje.


Dokładnie 14 lutego, jak co roku obchodzić będziemy walentynki. Jedyne święto, którego nazwa pochodzi od patrona zakochanych – św. Walentego. Zgodnie z tradycją dołożymy wszelkich starań, by sprawić przyjemność ukochanej osobie. Drobny podarek z pewnością umili wspólnie spędzane chwile, i zdaje się, że najlepszym prezentem na walentynki będzie książka. Odpowiednio dobrana lektura wyrazi bowiem emocje, których nie sposób wypowiedzieć.

Panie z całą pewnością będą zadowolone, jeżeli w tym wyjątkowym dniu otrzymają lekturę zdolną wywołać silne emocje. Warunek ten z pewnością spełni powieść erotyczna autorstwa Marty W. Staniszewskiej – „I obiecuję ci miłość”, ponieważ jest to książka, która dowodzi, że miłość może przetrwać wszystko. Izabella, główna bohaterka zdaje się przeciętną kobietą, która tkwi w nieudanym małżeństwie. Toksyczna relacja coraz bardziej ogranicza jej wolność, dlatego podejmie decyzję o rozwodzie i spróbuje rozpocząć nowe życie. Początki nie będą łatwe, ale sytuacja znacząco zmieni się, gdy na drodze Izabelli pojawi się ukochany z przed lat – Wincent. Zakupić ją można w księgarni internetowej wydawnictwa Psychoskok.

Kolejna książka, która poruszy serce każdej kobiety, to przejmująca powieść Anny Wysockiej-Kalkowskiej zatytułowana „Moje życie bez ciebie”. Pozycja wywołuje silne wzruszenia, ponieważ porusza tematykę żałoby. Agata, główna bohaterka książki stara się nauczyć żyć bez ukochanego męża, ale okazuje się, że godzenie się ze stratą to długi, bolesny proces, który odbija swe piętno na życiu emocjonalnym i towarzyskim. Możliwe, że wiele osób uzna, że żałoba to temat, który warto omijać w walentynki, ale czy to właśnie nie lęk przed utratą bliskiej osoby potrafi podkreślić znaczenie miłości?

Również mężczyźni ucieszą się otrzymując książkę od ukochanej osoby. Musimy jednak pamiętać, że gusta panów różnią się od upodobań kobiecych. Męskie zmysły z całą pewnością rozbudzi sensacja, groza i wartka akcja, dlatego pośród tych gatunków literackich najłatwiej będzie znaleźć odpowiedni książkowy podarek.
Książki Michała Krupy zdają się spełniać wszystkie „męskie wymagania”, dlatego z powodzeniem możemy wybierać je na prezenty. Twórczość autora cechuje specyficzny, niepowtarzalny styl. Czarny humor, groteska i ironia doskonale łączy się z przerysowaną brutalnością i sensacją.

 

No votes yet.
Please wait...
tylkorelaks.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *