Jak łączyć kolorowe skarpetki damskie z całościową stylizacją?

Jak łączyć kolory by do siebie pasowały, jak łączyć gładkie ubrania z wzorzystymi skarpetkami, czy wybierać wszystko w jednym odcieniu i czy są jakieś pewniaki, w które warto inwestować.

Zasada 1: Łącz barwy według ich temperatury, czyli ciepłe z ciepłymi a zimne z zimnymi.

Jeśli wiesz jaki masz typ urody (wiosna, lato, jesień czy zima), to wiesz czy lepiej będzie Ci w ciepłych czy zimnych barwach. Dotyczy to całego stroju, w tym tak samo skarpetek damskich.

skarpetki-stopki-damskie-kolorowe-7-pak-s12

Zasada 2. Jeden kolor, ale kilka odcieni

Takie zestawy kolorów to zestawy monochromatyczne, To o czym musisz pamiętać to to, by odcień przy buzi był z Twojej gamy kolorystycznej. Spodnie, buty i kolorowe skarpetki damskie mogą być w innej tonacji, ale to co przy buzi jest najważniejsze. Dużo jednego koloru naraz i takie łączenie to przykład wyższej szkoły jazdy, a nie błąd!”

Inny sposób to łączenie kolorów sąsiadujących ze sobą na kole kolorów. Jeśli ubierasz się zgodnie z tą zasadą to nie znaczy, że musisz być od stóp do głów np. na niebiesko, bo całość możesz dopełnić chociażby torebką czy butami i kolorowymi skarpetkami w innym odcieniu.

bambi-skarpetki-dlugie-damskie-disney-3-pak

Zasada 3. Szukaj koloru we wzorze tkaniny

Jeśli masz bluzę czy spodnie we wzory, wybierz jeden lub dwa odcienie z tych we wzorze i do nich dobierz pozostałe elementy ubioru.

skarpetki-meskie-disney-looney-toons-5-pak

Zasada 4. Pewniaki

Warto mieć skarpetki – pewniaki, nawet warto przy zakupie bluzki czy spodni poszukać i dokupić skarpety w tych samych barwach, żeby mieć pewniaka. Są też kolory skarpet damskich, które pasują do wszystkiego: granatowy, beżowy, szary i biały.

skarpetki-w-minionki-meskie-dlugie-1-para

Zasada 5. Zasady są po to by je łamać

Chodzi o zabawę kolorami, fakturami, wzorami. Warto eksperymentować i przymierzać. Jedyne, czego trzeba się wystrzegać to zbyt dużego chaosu – Uwaga, nie dotyczy skarpetek niepowtarzalnych wzorach! Wpis przygotowany został przez sklep z dodatkami www.brytyjka.pl w którym znajdziecie powyższe fasony.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *