Giganci i anioły upadłe Zakazane fakty – polecamy wszystkim bojownikom wiary

Kto czytał Biblię, ten na pewno wie, że opisani w niej zostali tajemniczy giganci, w oryginale określani mianem nephilim. Powstaje w związku z tym zapewne w głowach wielu czytelników pytanie: czy ów fakt należy odczytywać dosłownie, czy też jedynie symbolicznie. Jak ustosunkować się do istniejących we wszystkich kulturach legend, które zawierają w sobie informacje uderzająco podobne do biblijnych podań o przepotężnych, nikczemnych i przewyższających ludzi swoją siłą hybrydach? Dlaczego zginęli? Czy zostawili coś po sobie, czy też wszelki ślad po nich zniknął? Co, jeśli cokolwiek, ma na ten temat do powiedzenia dzisiejsza nauka? Dlaczego, wspominając o dziesiątkach tysięcy lat istnienia człowieka na Ziemi, ani słowem nie zająkuje się na temat jakiejkolwiek cywilizacji mogącej funkcjonować przed tą sumeryjską? Czyżby wcześniej nic takiego nie pojawiło się w historii ludzkości? Jak więc wytłumaczyć szeregi znalezisk, które wskazują na to, że wcześniej działała zaawansowana, lecz nagle zgładzona kultura?

Zajrzyj do książki Sroki – Giganci i anioły upadłe. Zakazane fakty

http://tylkorelaks.pl/40-giganci-i-anioly-upadle-zakazne-fakty-978837900145.html

giganci-i-anioly-upadle-zakazne-fakty

Fragment z książki Artura Sroki:

Legendarni mocarze o niewyobrażalnych dziś rozmiarach i wzroście – czy oni naprawdę istnieli? Czy ludzie przedstawiani w starożytnych podaniach oraz dawnych kronikach jako giganci, olbrzymi i wielkoludy o zdumiewającej wysokości, sile oraz nadzwyczaj długim życiu, to wytwór wyobraźni i literacka fikcja, czy prawda historyczna? Czy to możliwe, aby przekazy mówiące o zstępujących z niebios aniołach, które w zamierzchłych czasach miały spłodzić na ziemi herosów, tytanów i półbogów mogą opisywać echa prawdziwych wydarzeń? Jak ustosunkować się do tych relacji i w jaki sposób oddzielić ziarno od przylegającej plewy, aby dowiedzieć się, ile prawdy jest w opowieściach o olbrzymach mających zamieszkiwać w przeszłości naszą planetę? Może owe starodawne mity pojawiające się w folklorze niemal każdego narodu to cos więcej niż tylko legendy, a u ich podłoża leży jedno, wspólne i zarazem historyczne źródło? Jeśli tak rzeczywiście by było, to po owej tajemniczej cywilizacji z całą pewnością musiałyby pozostać jakieś namacalne dowody istnienia. Czy takie ślady są?

Istnienie w przeszłości ludzi o ogromnych rozmiarach owiane jest wieloma tajemniczymi opowieściami, podobnie jak i historie związane z niebiańskimi istotami mającymi współegzystować niegdyś razem z człowiekiem. Nie inaczej jest również, jeśli chodzi o genezę powstania wielu prehistorycznych, monumentalnych budowli, których istnienie nierzadko przypisuje się owym herosom. Trudno się temu dziwić, kiedy spojrzy się na przytłaczający ogrom tych kamiennych, architektonicznych molochów i siłę bijącą z owych tajemniczych, milczących głazów. Archeolodzy na temat wielu z nich nie potrafią powiedzieć nic, poza mglistymi i mało konkretnymi hipotezami. Na domiar tego, im dalej cofamy się w przeszłość, technologia wydaje się być bardziej zaawansowana, a to jest już jawnie sprzeczne z logiką i ogólnie przyjętymi poglądami. Naukowcy w zbyt wielu przypadkach nie potrafią dać wiarygodnych wyjaśnień tych fenomenów, aby tego nie zauważyć i nie zacząć się nad tymi zagadnieniami zastanawiać. Często nie wiadomo nie tylko kto, kiedy i po co zbudował wiele z tych zagadkowych budowli, ale także w jaki sposób udało się przed tysiącami lat tego dokonać, skoro miała uczynić to cywilizacja nazywana pogardliwie ,kulturą prymitywną”.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *