Zobacz, jak może wyglądać twój odjazdowy wypad na stok

Idealny wyjazd na narty czy snowboard to taki, który łączy w sobie kilka elementów: dobrze przygotowane stoki, sprawdzone miejscówki, ludzi, którzy umieją się bawić, atrakcje, które nie pozwalają się nudzić i atmosferę, która zostaje w nas długo po wyjeździe. Chcesz poznać przepis na wypad doskonały? Zobacz, jak to się robi w Taksidi, więcej dodawać nie trzeba.

Gdzie możesz pojechać
Taksidi organizuje wyjazdy na narty i snowboard do Austrii, gdzie można do woli nacieszyć się urokiem jednych z ośmiu lodowców Alp, dostępnych dla turystów. Austriacy kochają góry, dlatego robią wszystko, aby każdy mógł korzystać z ich dobrodziejstw nie niszcząc przyrody i otoczenia. Dodatkowo zimowe szaleństwo w Austrii trwa cały rok, niezależnie od pogody. Z Taksidi możesz pojechać także do Francji, Szwajcarii lub do Włoch.

Sprawdzone miejscówki
Biuro podróży Taksidi wyróżnia się tym, że dokładnie sprawdza swoje miejscówki pod każdym kątem, zanim zaprosi do nich swoich gości. W ofercie znajdziesz 16 niezwykłych miejsc we Włoszech, 6 francuskich miejscowości, 7 szwajcarskich i 5 austriackich – jest z czego wybierać! Każdy kraj i miejscowość oferują turystom trochę inne atrakcje. Na stronie Taksidi znajdziesz informacje o charakterystyce stoków danego regionu (z mapami szlaków i zdjęciami), dowiesz się również gdzie warto spędzać czas poza stokiem, gdzie zjeść i jaki budżet należy przewidzieć.

Wyjazd z ludźmi, takimi jak ty

Ekipa Taksidi to młodzi ludzie, którzy niczego nie pozostawiają przypadkowi. Sami kochają narty i deskę, dlatego wiedzą, czego potrzeba do zorganizowania idealnego wyjazdu. Ich wypady skupiają ludzi między 18 a 35 rokiem życia, którzy wybierają aktywne spędzanie czasu na urlopie. Jako uczestnik wyjazdy poznasz nowe osoby, z którymi wyszalejesz się na stoku, wieczorem wytańczysz na imprezie, a w międzyczasie odpoczniesz w pięknych okolicznościach przyrody.

Dodatkowy odjazd na stoku
Taksidi to organizator, który bardzo doba o to, abyś miał co robić nie tylko na stoku. Na swoje wyjazdy zabierają ciekawych gości: znanych DJów, artystów, somelierów czy masażystów, którzy integrują się z pozostałymi uczestnikami. Wieczorami organizowane są imprezy i koncerty z udziałem gości. Możesz też podszkolić się na warsztatach – np. barmańskich albo pokerowych. Jest co robić! Wejdź na stronę taksidi.pl i obejrzyj zdjęcia z wyjazdów, aby poczuć klimat i sprawdzić, jak może wyglądać twój odjazdowy wypad na stok!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *